Dead Rising 2: Psycho, Ninja, Sports, Soldier DLC już wkrótce

Josh Bridge, starszy producent Dead Rising 2, opublikował na amerykańskim PS Blogu kilka ładnie wyglądających DLC, które wkrótce trafią do gry.

Pierwszym z nich jest Psychopath Theme Pack, który pojawi się 12 października. Dzięki niemu zyskasz szalenie wyglądający strój rodem z horroru i staniesz się "silniejszy i bardziej zabójczy" dzięki pile łańcuchowej, tasakom, siekierom i maczetom.

Następny w kolejności będzie Soldier of Fortune Theme, który "przyoblecze cię w bohatera akcji o zwiększonej śmiercionośności dla wszystkich rodzajów broni palnej". Pojawi się on 19 października.

Następnie, jest Pakiet Fana Sportu, w którym jesteś "najlepszym sportowym imprezowiczem", który może wypić tyle, ile chce i nie zachorować. Jako ktoś, kto się maluje, jesteś też "bardziej śmiercionośny z każdą sportową bronią", a w grach hazardowych częściej wychodzisz zwycięsko. Pakiet Sports Fan pojawi się na PSN 26 października.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym dodatkiem jest Ninja Theme. Jako ninja jesteś "praktycznie niewykrywalny dla nieumarłych" i jesteś bardziej zabójczy z mieczami i bronią do rzucania. Pakiet Ninja trafi do PSN 2 listopada.

W poście nie wspomniano o cenach, więc zapytamy o nie. Paczki wylądują również na XBL tego samego dnia.

Dead Rising 2 ukazało się już teraz.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* patrz gallery_shortcode() w wp-includes/media.php */