Swords of Legends Online odsłania lore w najnowszym zwiastunie

Swords of Legends Online, nadchodząca gra MMORPG oparta na starożytnej chińskiej mitologii, opublikowała nowy zwiastun przedstawiający świat, który ma nadejść. W nowym zwiastunie deweloperzy Wangyuan Shengtang & Aurogon prezentują w grze renderingi krajobrazów, modeli postaci i widoków, które będzie można zobaczyć w finalnej wersji gry. Do tego mamy okazję usłyszeć ciekawą narrację, która opowiada o tworzeniu świata gry.

Świat Swords of Legends Online jest podzielony na dwie części; pod wpływem czystego qi i ciemnego qi. To sprawia, że postacie graczy biorą udział w epickiej bitwie, w której ścierają się te dwie siły. Jeśli chodzi o fabułę, to nie jest to gra, w której dobro i zło stanowią punkt wyjścia, ale świat Swords of Legends Online jest obiecujący, jeśli chodzi o styl krajobrazu i szczegółowość modeli postaci oraz ich umiejętności.

Swords of Legends Online jest dostępny w przedsprzedaży na Steam, Epic Games Store i bezpośrednio na stronie Gameforge. Gra dostępna jest w 3 różnych pakietach: Standard za 39,99$, Deluxe za 59,99$ i Collector's Edition za 99,99$. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale strona steam przewiduje premierę w lecie 2021 roku.

Możesz śledzić oficjalne ogłoszenia od zespołu deweloperskiego na ich Twitterze, Youtube i Facebooku.