Max Payne 3 - plany DLC ogłoszone; pierwsza zawartość dodatkowa w czerwcu

Rockstar właśnie ogłosił swoje plany dotyczące dodatków DLC do Max Payne 3.

Wszystkie wersje PC, Xbox 360 i PlayStation 3 otrzymają nowe mapy, tryby, wybuchy, przedmioty, grywalne postacie, wyzwania "i wiele więcej" w ciągu kilku miesięcy po premierze gry, a pierwsza paczka zawartości pojawi się w czerwcu.

Pakiet ten będzie nosił nazwę "Local Justice" i jest to paczka map, zawierająca mapę Police Precinct dla trybów Gang Wars, Deathmatch, Team Deathmatch i Payne Killer. W zestawie znajdą się również dwie nowe mapy dla Deathmatch, Team Deathmatch i Payne Killer, a także przedmioty awatara, wyzwania multiplayer itp.

"Historia Max Payne 3 rozpoczyna się w grze dla jednego gracza i przechodzi w najgłębsze doświadczenie multiplayer, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy" - powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games. "Zamierzamy wspierać społeczność Max Payne'a nową i innowacyjną zawartością jeszcze długo w przyszłości".

Co więcej, DLC Pass można zamówić w przedsprzedaży już od dzisiaj. Co będzie ona dawać? Dlaczego, dostęp do wszystkich przyszłych DLC, oczywiście. Przepustka kosztuje 2400 punktów Microsoftu na Xbox LIVE i 29,99 dolarów na PlayStation Network i PC, co stanowi ponad 35% zniżkę, jak zaznacza Rockstar.

Fajnie.

A oto czego możemy się spodziewać w przyszłości:

Czerwiec 2012 Pakiet map Local Justice

Lato 2012 Zestaw map do gry "Zdezorganizowana zbrodnia Pakiet do trybu Deathmatch Made In Heaven Pakiet map Negocjacje z zakładnikami Pakiet kooperacyjny "Minuta Nowego Jorku

Jesień 2012 Bolesne wspomnienia Pakiet map Ekonomia na skróty - pakiet map