Przygotuj się na koszmarną grę Broken Veil na Steamie

Istnieją wspólne tematy, które pojawiają się w gatunku horroru, takie jak strach, napięcie i izolacja. Broken Veil, nowa platformówka logiczna 3D od Sinistrum Games, której premiera przewidziana jest na ten rok, nie jest obca żadnemu z tych motywów. W tym tytule jednak, jednym z najbardziej unikalnych elementów psychologicznych wcielonych w postać głównego bohatera jest niezdolność do rozpoznawania twarzy znajomych osób, znana również jako prozopagnozja. Jeśli jesteś gotowy, aby manipulować swoim umysłem w nieoczekiwany sposób, ta gra rzuci ci wiele wyzwań wywołujących strach z perspektywy prosopagnozji.

W Broken Veil gracze trafią do postsowieckiej Rosji, gdzie przywitają ich sceny inspirowane prawdziwymi lokacjami z tej epoki. Z tego miejsca będą odkrywać ten opustoszały krajobraz oczami młodego chłopca poszukującego swojej zaginionej matki, jednocześnie zmagając się ze swoim stanem psychicznym. Będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności dedukcji, aby osiągnąć swój cel, ponieważ czeka na ciebie wiele zagadek, przyprawiających o dreszcze lokacji i przerażających potworów, które będą próbowały sabotować twoją misję. Ogólna atmosfera jest inspirowana popularną grą przygodową Little Nightmares, więc jeśli jesteś fanem tego arcydzieła, Broken Veil powinien przypaść ci do gustu.

Przyćmione oświetlenie i ponure otoczenie świata Broken Veil równoważone są przez puszystych towarzyszy. Jeśli jesteś fanem kotów, z pewnością ucieszy cię fakt, że twoi koci przyjaciele będą ci towarzyszyć w podróży. Nie tylko pomogą Ci się uspokoić, gdy sytuacja stanie się trudna, ale także pomogą Ci rozwiązać zagadki. Używając wskaźnika laserowego, kontroluj swoich kocich sprzymierzeńców i kieruj ich w trudno dostępne miejsca, co pozwoli Ci rozwiązywać zadania i uciekać przed cienistymi postaciami.

Dla tych, którzy są dwujęzyczni lub po prostu chcą doświadczyć autentycznych wrażeń, Broken Veil będzie oferować zarówno angielską, jak i rosyjską wersję językową. Gra będzie dostępna na Steamie jeszcze w tym roku, więc sprawdź stronę i dodaj ją do swojej listy życzeń, jeśli masz ochotę wyruszyć w tę podróż.