Swarm VR migruje na Oculusa

Zauważyłem ostatnio, że od jakiegoś czasu nie mieliśmy żadnego ciekawego newsa związanego z VR. Jest to oczywiście poważne niedopatrzenie, bo cały czas wychodzą genialne gry na medium VR. Aby to naprawić, chciałbym opowiedzieć Wam o nowym, pełnym akcji dodatku do tego gatunku o nazwie Swarm. To będzie szczególnie interesujące dla Ciebie Oculus posiadające lud tam, ponieważ jest on dostępny na Rift i na Oculus Quest, jak również.

Swarm to neo-arcade FPS od ludzi z Greensky i jak już wspomniałem, można dostać kopię dla swoich urządzeń Oculus. W tej małej eskapadzie, rzeczy wyglądają dość ponuro dla planety Ziemi, (nic nowego tam.) Horda robotów obcych z zamiłowaniem do zniszczenia przeniosła się na planetę. Oczywiście, zadanie eksterminacji tych przybyszów będzie należało do ciebie. Jako Marv będziesz uzbrojony w najnowsze tajne technologie, poczucie humoru i pewność siebie zarezerwowaną dla bohaterów klasycznych gier akcji z lat 80-tych.

To będzie szalona jazda. W Swarm gracze mogą wejść w stan przepływu. Tutaj swobodne spadanie, chwytanie i podwieszanie w powietrzu płynnie się łączą. Greensky zaprojektowało to tak, aby było to ekscytujące doświadczenie, wprowadzając system Smooth Grapple System (SGS), który pozwoli ci poczuć realistyczne, dotykowe napięcie podczas walki. Co ważne, system ten został precyzyjnie dostrojony, aby gracze nie mieli problemów z poruszaniem się. To właśnie te małe rzeczy mają znaczenie, ponieważ mdłości nie pomagają w koncentracji podczas gry.

W Roju gracze mogą spowolnić czas, co pozwoli im złapać oddech lub oddać strzał, który na pewno trafi. Z drugiej strony, będziesz miał do dyspozycji "zip", kiedy będziesz chciał przelecieć przez arenę i wyprowadzić niszczycielski atak wręcz na przeciwnika. Mówiąc o atakach, masz do dyspozycji całkiem sporą siłę ognia. Od wyrzutni rakiet po lasery, Swarm dostarczy ci wszystkich narzędzi, których potrzebujesz, aby zabić w satysfakcjonujący sposób.

Akcja gry Swarm toczy się na 25 pięknie cieniowanych poziomach, rozmieszczonych w pięciu strefach. Nie spodziewaj się łatwej jazdy, twoi wrogowie nie są głupi i będziesz musiał myśleć strategicznie, jeśli masz zamiar wyjść z powietrzną inspiracją i zwyciężyć.

Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie, możesz pobrać swoją kopię Swarm z Oculus Store. Tytuł ten trafi na Steam w nadchodzących miesiącach, a my, posiadacze PSVR, również nie zostaniemy pominięci - nasza kopia wyląduje pod koniec roku. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co się dzieje i dowiedzieć się nieco więcej o Swarm, możecie to zrobić tutaj. Jeśli lubicie FPS-y pędzące z zawrotną prędkością, to ten tytuł może być solidnym nabytkiem.