Rift Racoon przenosi się na konsole

Platformówki zawsze były projektowane z myślą o graczach, którzy kochają ból. Na przestrzeni lat przeszliśmy od rzucania słodkich zwierzątek w śmiertelne niebezpieczeństwo do ... no cóż ... rzucania brył czującego mięsa w śmiertelne niebezpieczeństwo. Najbardziej zauważalną zmianą jest jednak to, że odeszły one od lekko irytującego poziomu trudności, do którego wszyscy byliśmy przyzwyczajeni jako dzieci, do perfekcyjnego twitcha, celności w punkt, która jest niezbędna, by mieć jakiekolwiek szanse w nowoczesnych tytułach. To gatunek, który poważnie wyrósł na zęby, a gracze nie mogą się nim nasycić. Połączmy więc te słodkie, puszyste stworki z bezwzględnym poziomem trudności, jakiego wymaga obecny klimat. Co otrzymamy? Carpal Tunnel! Aha, i Rift Racoon, gra, której przyjrzymy się dzisiaj razem.

Rift Racoon ma trafić na wasze ekrany już jutro (12 maja) za niebotyczną sumę 4,99$. Jeśli posiadacie konsolę i lubicie dobre platformówki, wszyscy dostaniecie swoją szansę na zainwestowanie w tę grę. Rift Racoon staje się dostępny cyfrowo dla Switch, PS4 i 5, Xbox One i Series S/X, więc dosłownie, nikt nie jest pominięty.

Tak więc, Rift Racoon to intensywna precyzyjna platformówka z udziałem zaginionego szopa o imieniu Tucker. Co jest szczególnie fajne w tym zaginionym ssaka jest to, że ma moce teleportacji. Te umiejętności pozwalają mu na warp przez przeszkody i przez duże pułapki. Będziesz musiał wykorzystać te zdolności w pełni, jeśli chcesz przejść przez 50 sprytnie zaprojektowanych poziomów, które Rift Racoon ma do zaoferowania.

Tucker jest bardzo wyjątkowym szopem, ale nadal jest szopem. W związku z tym, poza fajnymi umiejętnościami wypaczania, będzie musiał polegać na swoich bardziej naturalnych talentach, aby pokonać drogę po ścianach i przeskakiwać nad śmiercionośnymi kolcami. Wydaje mi się, że dość jasno wyjaśniłem, że poziomy są po to, by cię zabić, ale czy wspomniałem o psychotycznym robocie? Nie wspomniałem? Tak, tajemniczy mechanoid goni cię, więc będziesz musiał go unikać.

Rift Racoon nie będzie łatwą przejażdżką. Poziomy, na których przyjdzie ci się zmierzyć, zostały zaprojektowane tak, by wystawić na próbę nawet najbardziej zręcznych miłośników platformówek. To powiedziawszy, możesz spodziewać się śmierci ... dużo. Część zabawy polega na próbach i błędach, gdy wracasz do akcji i masz nadzieję uczyć się na swoich błędach. Z kontroli, które są łatwe do nauczenia się, ale trudne do opanowania, będziesz musiał mieć swoją grę na, jeśli masz zamiar zarobić swoje paski i dostać Tucker się przy życiu.

Rift Racoon może być kolejnym zatopieniem czasu, którego szukają uzależnieni od platformówek. Jeśli naprawdę lubisz ból rzucania rozmytego nowego przyjaciela do spiczastych obiektów, dopóki nie nauczysz się nie, może to być zabawny i niedrogi sposób, aby przejść.