REVIEW / Kinetic Edge (PC)

Jestem frajerem neonowej grafiki w stylu wektorowym. Nie wiem dlaczego, dokładnie, ale jestem gotów spróbować każdej gry, która wygląda w ten sposób. Tak też było z Kinectic Edge, nową grą na Steam od SCT, która wykorzystuje jaskrawe kolory i geometrię do dość unikalnej gry wyścigowej, z innymi trybami w zestawie, jak również. Potrzeba więcej niż kuszące wizualizacje do gry dla dobrej gry, choć, więc zobaczmy, czy Kinetic Edge ma to, czego potrzeba.

Gameplay jest dość prosta, więc jest to dobra gra, aby podnieść i grać. W głównym trybie wyścigu, kontrolujesz kulę lub inny kształt geometryczny w środowisku 3D, które trzeba nawigować. Punkty kontrolne są ustawione przez cały czas, co jest dobre, ponieważ niektóre z platform może być trudne. Celem jest tylko, aby dotrzeć do końca kursu pierwszy. Doceniam niektóre dobre platformówki, ale muszę przyznać, że niektóre z przeszkód w poziomach po prostu rodzaj czuć tanie. Na przykład, istnieje kilka obszarów pokrytych panele kreski, które wyślą piłkę (lub inny kształt) careening poza kursem bez sposobu, aby złagodzić go. W niektórych miejscach twoja piłka stanie się innym kształtem, czy ci się to podoba, czy nie, i to jest mieszany worek. Kiedy działa dobrze, to jest zabawa, aby spróbować toczyć różne kształty wokół i utrzymać je idzie we właściwym kierunku; to jest rodzaj wyzwania, które lubię. Ale przez większość czasu, kształty w ogóle się nie przewracają; zamiast tego, po prostu ślizgają się bardzo powoli. Było kilka razy, kiedy celowo ustawiłem swój kształt pod kątem, żeby się przewrócił, nawet jeśli to utrudniało, tylko po to, żeby było ciekawiej.

Istnieje kilka innych trybów, które warto zauważyć, ale są one zdecydowanie bardziej dodatki niż są kluczowymi częściami gry. Tryb golfa jest zabawną rozrywką, ale sterowanie nie jest wystarczająco precyzyjne, aby być konkurencyjnym. Jest to również mini golf, a nie rzeczywisty golf, i jestem prawie pewien, że można znaleźć lepsze gry mini golf niż ten jeden. Tryb labiryntu jest dokładnie to, co brzmi jak: labirynt, że trzeba poruszać się. Jest to bardzo trudne do zrobienia, gdy punkt widzenia jest za piłką, i ogólnie tryb po prostu czuł się nużące. Wreszcie, tryb Gauntlet nie gra bardzo różni się od trybu wyścigów; to po prostu długi tor przeszkód bez punktów kontrolnych. Wolno przyznać, że nie dostałem się daleko w tym jednym, ale rozgrywka nie jest inna.

Ostatecznie, gdzie Kinetic Edge cierpi jest to, że nie ma nic, aby dać mu "krawędzi". Jest podobny do kilku innych gier, i brakuje mu czegoś, co sprawia, że wyróżnia się. Myślę, że jego gimmick ma być różne kształty, ale nie są one realizowane na tyle dobrze, aby być dużo z rysunku. Teraz, nic z tego nie oznacza, że nie jest to zabawna gra, choć, i nie mam żadnych skarg na wszystkich o niesamowite neonowe wizualizacje. Ale jest to warte swoich pieniędzy? Tylko jeśli masz zamiar grać z przyjaciółmi, powiedziałbym. I tylko wtedy, gdy jesteś gotów, aby różne kształty pracy, jak ja.

Dużo Kinetic, ale mało Edge 9/10 Wizualizacje - 9/10 6/10 Rozgrywka - 6/10 7.5/10 Podsumowanie + Neonowa grafika wektorowa + Rozgrywka jest czasami zabawna - Inne tryby nie wnoszą wiele - Inne kształty nie działają dobrze