Lewie's Weekly Deals - PES 2011, Diablo III, Gears 2, więcej

Witamy w pierwszym w zupełnie nowej, całkowicie oryginalnej cotygodniowej funkcji dla VG247. W każdym tygodniu będę przynosząc Ci wybór najlepszych gier zniżki różnych sprzedawców detalicznych są oferowane, jak walczyć o dostęp do portfela. Dla regularnie aktualizowane oferty gier wideo, głowa do SavyGamer.co.uk.

Pobierz w tym tygodniu wybór po przerwie.

  Pro Evolution Soccer 2011, Xbox 360/PS3 - £22.99 z dostawą. Tegoroczny wpis w długoletniej serii klonów ponga został zmniejszony w rekordowym tempie. Normalnie można by oczekiwać do sześciu miesięcy na tego rodzaju spadek cen, ale nie było nawet miesiąc, a GAME obniżyło cenę. Być może jest to odpowiedź na to, że nie udało jej się pokonać FIFA w tabeli sprzedaży. Jest demo dostępne na wszystkich dobrych Xbox Lives i PSN, więc można umieścić go choć to paces przed dodaniem go do składu. W czasie pisania CEX jest nawet oferuje £ 32 wymiany lub £ 30 gotówki dla niego, i Gamestation będzie dopasować, że do £ 33, więc jeśli nienawidzisz go będzie można przenieść go dość łatwo, i na zysk. Strona Metacritic tutaj.
  Super Scribblenauts, DS - £ 17.99 z dostawą. Czy problemy z kontrolą oryginału zostały rozwiązane? Czy najlepszą strategią nadal zawsze jest lina i helikopter? Czy mogę zrobić latającego robotycznego hipopotama? Niestety, nie znam odpowiedzi na żadne z tych pytań jeszcze, ale jeśli chcesz dowiedzieć się sam, to cena pre-order jest w kierunku dolnej części tego, co masz nadzieję zapłacić za nowe wydania DS. Gra jest na piątek, i można zobaczyć kilka przykładów przymiotników w akcji tutaj.
  Gears of War 2, Xbox 360 - 4,99 funtów z dostawą. Jeśli przegapiłeś to za pierwszym razem, piąteczek to świetna cena za zdecydowanie nie-homoerotyczną manshooter firmy Epic. Kampania jest świetna, zwłaszcza w lokalnej kooperacji na podzielonym ekranie, a nudne fragmenty, w których Marcus i gang zwalniają i wkładają palce do uszu, można teraz pominąć. Kiedy już z nią skończysz, CEX oferuje wymianę za 5 funtów, a Gamestation wyrówna tę kwotę do 6 funtów. Recenzja tutaj.
  Diablo III, PC/Mac - £22.97 z dostawą. Na Blizzconie pojawiło się mnóstwo świeżych informacji na temat gorąco oczekiwanej kontynuacji gry Blizzarda - kliknij i łup, a wszystko to możecie sprawdzić tutaj. Biorąc pod uwagę, że cena Starcrafta II była dość uparta, by zejść poniżej magicznej granicy 30 funtów, to zaskakujące, że D3 jest dostępne tak tanio jako zamówienie przedpremierowe. Jeśli zobaczysz go taniej gdzie indziej, lub zmienić zdanie, zawsze można go anulować, i nie będzie opłata aż oni wysłać go do Ciebie tak, więc jeśli jesteś nawet trochę kuszony, powiedziałbym go na to. Jak o dacie premiery Blizzard?

Deal tygodnia

  Bioshock 2 & inFamous, PS3 - 15 funtów z dostawą. Z łączną oceną 173, dostajesz tutaj sporo wysokiej jakości gier za swoje pieniądze. Powiedziałbym, że Bioshock 2 to słabsza z dwóch odsłon wędrówki przez Rapture, ale ma kilka świetnych momentów i można w niej wiercić kolesiom w twarz. Jednak bardzo podobała mi się gra inFamous. Ruch i animacja są jednymi z najlepszych, jakie widziałem w jakiejkolwiek grze z otwartym światem, a akrobatyczne skoki Cole'a, wspinaczka i ręce z jetpackiem sprawiają, że poruszanie się po mieście to czysta przyjemność. Sucker Punch dało prezentację na temat sequela na początku miesiąca, i możecie usłyszeć, jak nieodpowiednio krzyczę "Yeah!" na wzmiankę o Rocket: Robot na kółkach dla N64.

Również warte uwagi:

  Walkers rozdaje jednorazowe kody na 10% zniżki w Zavvi i The Hut, i można dostać tak wiele, jak chcesz. Instrukcje tutaj. Masz resztę tygodnia, aby skorzystać z oferty "darmowe 800 punktów MS, gdy wydasz 2,400 punktów w październiku". Nie było pewne zamieszanie, czy obecnie przecenione nowe wydanie Super Meat Boy został włączony, ale Microsoft potwierdził, że będzie. Najtańsze miejsce dla punktów MS w tej chwili jest £ 14.34 w The Hut przy użyciu powyższego kuponu. Xbox 360 Elite Console - £ 89.99 dostarczony. To jest preowned, i stary model, ale to nie pochodzą z 12 miesięcy gwarancji.

Pamiętaj, aby zachować swoje oko na SavyGamer.co.uk dla gier rabaty przez cały tydzień, i można hassle mnie na twitterze, jeśli jest kiedykolwiek konkretnej gry jesteś po dla taniego.