Rock Band 3 otrzyma The Doors DLC w momencie premiery

Harmonix ogłosiło, że posiadacze Rock Band 3 mogą pobrać Light My Fire, Riders on the Storm i Touch Me od The Doors, za darmo w tygodniu premiery gry.

Wybaczcie przekleństwa, ale fuck yeah!

"Jestem bardzo podekscytowany, że klawisze są w końcu częścią Rock Band", powiedział Ray Manzarek, klawiszowiec The Doors. "Najwyższy czas, żebyście zrozumieli, że klawisze są niezbędne w rocku. To będzie świetne dla wszystkich graczy, ponieważ jest to o wiele trudniejsze. Rock Band 3 będzie wymagał trochę pracy mózgu, więc 'Break On Through!'".

26 października 12 utworów The Doors, w tym trzy utwory z funkcją Pro Guitar i Pro Bass, zostanie dodanych do Rock Band 3 Music Store. Wcześniej ogłoszono, że utwór Break On Through (To the Other Side) zespołu The Doors znajdzie się na ścieżce dźwiękowej Rock Band 3.

Oto kilka dodatkowych szczegółów dotyczących trybu Pro:

Trzy paczki utworów z aktualizacjami Pro Guitar i Pro Bass będą dostępne za darmo dla fanów, którzy zakupią Rock Band 3 i będą grać online w pierwszym tygodniu dostępności gry (26 października - 1 listopada). Darmowy pakiet, który jest dostępny wyłącznie w sklepie muzycznym Rock Band 3, zawiera utwory "Light My Fire", "Riders on the Storm" i "Touch Me", które zawierają pięcioprzyciskową gitarę i bas, perkusję, Pro Drums i klawisze, Pro Keys oraz harmonie, a także darmowe rozszerzenie, które doda partie Pro Guitar i Pro Bass.

Dodatkowo, w tym tygodniu do pobrania będzie również pakiet dziewięciu utworów zespołu The Doors, z których wszystkie zawierają partie perkusji, perkusji Pro, gitary pięcioprzyciskowej i basu oraz, w stosownych przypadkach, harmonie i partie klawiszy/Pro Keys:

    Light My Fire (za darmo od 26 października do 1 listopada w grze, zawiera Pro Guitar i Pro Bass) Riders on the Storm (Darmowy od 26 października - 1 listopada w grze, zawiera Pro Guitar i Pro Bass) Touch Me (Bezpłatnie od 26 października do 1 listopada w grze, zawiera Pro Guitar i Pro Bass) Hello, I Love You L.A. Woman Kochaj ją do szaleństwa Kochaj mnie dwa razy Peace Frog Ludzie są dziwni Roadhouse Blues Soul Kitchen The Crystal Ship

Począwszy od 2 listopada, utwory The Door do pobrania z Rock Band będzie można kupić tylko jako pojedyncze piosenki lub w pakiecie zawierającym wszystkie 12 utworów.

Premiera Rock Band 3 odbędzie się 26 października w Ameryce Północnej i 29 października w pozostałych częściach świata na DS, PS3, Wii i Xbox 360.

Ceny zostaną ogłoszone bliżej premiery.