Trigger Witch zaklina konsole tego lata

Czysty przypływ adrenaliny, który dostajesz od dobrego twin-stick shooter nie może być niedoceniony. Te gry, (dobrze te dobre,) są szalona zabawa z często miażdżący poziom trudności i grzmiący, ścieżka dźwiękowa zabójcy do bagażnika. Co jest nie do lubienia o każdym z tych rzeczy, prawda? Cóż, jeśli, tak jak ja, jesteś wielkim miłośnikiem wszystkiego, co ten nieco sadystyczny gatunek ma do zaoferowania, a także, tak jak ja, zawsze masz oczy szeroko otwarte na nowe sposoby zabijania, możesz chcieć zwrócić uwagę na tę wiadomość. Trigger Witch trafi na ekrany waszych konsol tego lata i jeśli macie ochotę na świeżą wycieczkę do bullet-hell, to może to być dobry sposób na podrapanie tego swędzenia.

Pochodząca od ludzi z Rainbite (mądre dusze stojące za Reverie) gra Trigger Witch ukaże się na PS4 i 5, Xbox One, Xbox Series X/S i oczywiście Switch. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale mówi się, że tytuł ten pojawi się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Oprócz wydania cyfrowego na wszystkich platformach, które wymieniłem, Trigger Witch będzie również dostępny fizycznie. Jeśli chcielibyście posiadać egzemplarz, który będziecie mogli dodać do swojej półki, Trigger Witch będzie wkrótce dostępny w przedsprzedaży za pośrednictwem Playsia. Daty zamówień przedpremierowych, platformy i to, co dostaniemy w specjalnym pudełku nie są jeszcze znane, ale miejmy nadzieję, że te informacje pojawią się wkrótce.

Trigger Witch to gra akcji 2D, twin-stick, w której wcielimy się w postać Colette. Ta konkretna przygoda rozgrywa się w świecie, w którym magia stała się przestarzała, a broń jest teraz bardzo modna. Jesteś przyszłą absolwentką Stock, akademii czarów i triggeryzmu. Po tym, jak tajemniczy mężczyzna wkracza do twojego królestwa, zaczynają się wydarzenia, które wywrócą twoje życie do góry nogami. Przygotuj się na rolę jedynej bohaterki, w której tylko ty masz siłę ognia, by przywrócić pokój.

Trigger Witch będzie hołdem dla epoki konsol 16-bitowych. W związku z tym, możesz spodziewać się ultra brutalnego podejścia do kolorowych, rozpikselowanych gier z przeszłości. Trigger Witch może pochwalić się wciągającą i oryginalną fabułą, zagadkowymi środowiskami do zbadania i oczywiście wszystkimi krwawymi Twin-stick shenanigans, jakich tylko zapragnie wasze małe serce.

Rozległy otwarty świat do zbadania, barwne postacie do spotkania po drodze oraz arsenał broni do znalezienia i ulepszenia - nie ma tu wiele rzeczy, których nie dałoby się nie lubić. Jeśli macie ochotę zobaczyć trochę więcej tego, o co chodzi w Trigger Witch, nie powinniście zbyt długo czekać na te wszystkie ważne daty premiery. W międzyczasie zostawmy wam zwiastun, który sprawi, że wasze usta nabiorą wody.