RDR: Koszmar Nieumarłych przedstawia cztery konie apokalipsy

Zaraza, Głód, Śmierć i Wojna.

Rockstar ogłosił, że konie w Red Dead Redemption: Undead Nightmare każdy posiada specjalne moce, pod warunkiem, że uda ci się je złamać, by cię niosły.

Więcej na temat tych mitycznych batów z biblijnego działa zostanie ujawnione bliżej daty premiery DLC, ale w międzyczasie, oto co wiemy o tych groźnych koniach:

    Śmierć: Wraz z Piekłem, które podąża tuż za nim, Śmierć niesie ze sobą gwałtowne przebudzenie, które rozbija się po czaszkach nieumarłych, powodując spektakularną eksplozję czaszki u każdego zombie, z którym wejdzie w kontakt.
    Głód: Przyciąga rój owadów, gdziekolwiek się pojawi. Cienka, cienista sylwetka i karmazynowe oczy Famine'a maskują jego wieczną wytrzymałość.
    Zaraza: Upiorny zwiastun zarazy i choroby, którego łatwo rozpoznać po widocznych ranach i krwotokach z oczu. Pestilence posiada wyjątkowo wysoki próg bólu.
    Wojna: Obdarzony mocą, by odebrać ziemi pokój, ognistoczerwony koń znany jako Wojna rozpala płomienie na wszystkich, którzy znajdą się na jego drodze, zamieniając żywych i nieumarłych w tlący się popiół.

Jakże to niesamowite.

Undead Nightmare ukaże się 26 października na PSN i XBL. DLC zostanie również wydane na płycie wraz z całą resztą DLC "wkrótce".

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* patrz gallery_shortcode() w wp-includes/media.php */