Capcom ujawnia, jak możesz dostosować swojego nowego psiego wierzchowca w Monster Hunter Rise

Capcom pokazał nowe spojrzenie na stworzenia, które będą cię wspierać podczas twojej podróży w Monster Hunter Rise.

Monster Hunter Rise daje ci sporą kontrolę nad tym, jak chcesz, aby wyglądał twój Palamute, Palico i grywalna postać. Monster Hunter zawsze polegał na personalizacji i kontroli, i wygląda na to, że Rise po raz kolejny ulepsza tę formułę.

W klipie udostępnionym przez oficjalne konto gry na Twitterze, mieliśmy pierwszy rzut oka na opcje personalizacji dla twojej postaci, wspierającego cię Palico oraz nowo wprowadzonego Palamute. Zobaczcie to poniżej.

Stwórz idealnego towarzysza dla swojej łapy w #MHRise!

Oto szybki rzut oka na Palamute'a, Palico i twórców postaci. pic.twitter.com/FDVuRiM3j5

-

Monster Hunter (@monsterhunter) 5 listopada

2020Palamute jest jednym z najnowszych dodatków do franczyzy i ma na celu w pewnym stopniu rozwiązać problem przemierzania i nawigacji w grze. Możesz dosiadać swojego psiego towarzysza, a kiedy siedzi on na twoim grzbiecie, możesz ostrzyć swoją broń, pić mikstury i wykonywać wszystkie te małe zadania, które Łowca musi wykonywać pomiędzy zabijaniem ogromnych potworów.

Zapowiedziany we wrześniu Monster Hunter Rise przenosi cię do świata Kamura Village, nowego górskiego miejsca, gdzie doświadczysz unikalnej kultury i innowacyjnych technologii łowieckich.

Na początku tego tygodnia Capcom opublikował nowy zwiastun pokazujący w akcji ulubioną przez fanów broń - Wielki Miecz.

Monster Hunter Rise pojawi się na Nintendo Switch 26 marca 2021 roku.