Scarlett Johansson zagra w nowym filmie Wesa Andersona

Nominowana do Oscara Scarlett Johansson ("Czarna wdowa", "Lost in Translation") wystąpi w nowym filmie Wesa Andersona ("The Grand Budapest Hotel", "Wyspa psów"), którego tytuł wciąż trzymany jest w tajemnicy, pisze Hypebeast.

Aktorka dołączy do imponującej już obsady: Adriena Brody'ego, Jasona Schwartzmana, Tildy Swinton, Billa Murraya, Margot Robbie i Toma Hanksa.

Data premiery nowego filmu nie jest znana.

Johansson współpracowała już wcześniej z Andersonem w jego lalkowej kreskówce "Isle of Dogs", gdzie wcieliła się w postać Almondki, więc udział w nadchodzącym obrazie będzie jej aktorskim debiutem u reżysera.

Dziesiąty film Wesa Andersona, "The French Herald. Dodatek do Gazety Liberty. Kansas Evening Sun" został zaprezentowany na Festiwalu Filmowym w Cannes 12 lipca.

W filmie wystąpili Timothy Chalamet ("Call Me by Your Name"), Elizabeth Moss ("Opowieść podręcznej"), Owen Wilson ("Marley & Me"), Sirsha Ronan ("Pokuta", "Lady Bird"), Christoph Waltz ("Bękarty wojny") oraz aktorzy, którzy pojawią się w kolejnym projekcie reżysera - Tilda Swinton, Adrian Brody i Bill Murray.

Rosyjska premiera "Francuskiego posłańca" odbędzie się 21 października.

Lekcje stylu od bohaterów Wesa Andersona

Tagi: Kino