Luksusy Eweliny Lisowskiej. To musiało być dla niej kosztowne.

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska założyła nową firmę. Gwiazda Ewelina Lisowska od 2007 roku ciężko pracuje na swój zawodowy sukces. Wie, jak trudne może być utrzymanie się wyłącznie z muzyki. Postanowiła zainwestować w nowy, luksusowy projekt.

Ewelina Lisowska, bardzo popularna piosenkarka. Wiadomo, że utrzymanie się z muzyki może być trudne. Postanowiła zainwestować pieniądze w pomysł, który niewiele ma wspólnego z show-biznesem.

Willa 176 to najnowszy projekt kreatywnej artystki. Jak podaje oficjalne konto inwestycji na Instagramie, "to idealne miejsce na kameralną imprezę pośród pogodnego odosobnienia." Choć dom znajduje się w Bielsku-Białej nie zabrakło obecności celebrytów.

W "skromnych progach" Lisowskiej zagościli nawet członkowie Afromental. Ewelina opublikowała wspólne zdjęcie, które podpisała słowami "W sobotę skontaktowali się z nami panowie z Afromental Band. Zawsze zapraszamy do wnoszenia swojej pozytywnej energii! ".

Wokalistka w willi świętowała również swoje 30. urodziny. Jak relacjonuje, przeżyła wspaniałe chwile. Wnętrze domu jest luksusowe i wygląda jak kurort nad morzem.

Ewelina Lisowska przeszła metamorfozę. Teraz zwraca się do wszystkich kobiet

Metamorfoza kojarzy nam się często ze zmianą fryzury lub odchudzaniem. Ewelina Lisowska udowodniła, jak ważna jest zmiana sposobu myślenia. Piosenkarka przestała dążyć do idealnego ciała i poczuła się w pełni sobą. Zamieściła w internecie ważny wpis.

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska komentuje przemianę

Ewelina Lisowska podzieliła się w mediach społecznościowych dwoma zdjęciami, na których widać jej przemianę. Na lewej fotografii piosenkarka wygląda na szczuplejszą i bardziej stonowaną. Na prawym natomiast prezentuje bardziej umięśnioną sylwetkę. W czym tkwi różnica? Podejście artystki do swojego ciała.

"Ta po lewej ciężko pracowała, by osiągnąć swoją idealną sylwetkę. Uważała, że jest to forma życia, ważąc 45 kg (...). Dziewczyna z prawej strony zrozumiała, że ma prawo nie gonić za idealnym ciałem. Zrzuciła z siebie ciężar pogoni za doskonałością i cieszyła się życiem. - Ewelina Lisowska napisała. Artystka tłumaczyła, że musiała włożyć wiele wysiłku i wyrzeczeń, by osiągnąć "upragnioną wagę", a brak treningów powodował u niej poczucie winy. Poczuła ogromną ulgę, gdy odpuściła.

"Dbanie o siebie jest wspaniałe i fajne, ale nie powinno być jedyną rzeczą w naszym życiu. Czy jest w tym miejsce na szczęście i beztroskę? Moje ciało przybrało kilka kilogramów, ale moja głowa czuje się lżejsza". Zgodziła się z tym artystka. Ewelina Lisowska zastanawiała się też, czy każdy potrzebuje sześciopaku, by czuć się szczęśliwym. "Sześciopak pączków sprawi, że będę szczęśliwsza" śmiała się.

Na koniec swojego wpisu zaapelowała do kobiet, aby dbały o siebie i o swoje zdrowie.

Ewelina Lisowska szybko zamieściła post w internecie. W ciągu 19 godzin został on udostępniony 422 razy na Facebooku i skomentowany ponad 2 tysiące razy. Internauci komplementowali pełniejszą figurę piosenkarki i gratulowali przemiany.

"Nieważne, które zdjęcie podoba nam się najbardziej. Nieważne, które zdjęcie podoba nam się bardziej. Liczy się to, że osoba sfotografowana była szczęśliwsza! podsumował wyniki jeden z użytkowników.