Kim Kardashian, 40, skwierczy w nagim bikini pośród romansu Kanye Westa z Iriną Shayk

Kim Kardashian udała się na Instagram, aby podzielić się przyciągającymi wzrok zdjęciami, na których stoi i pozuje w dopasowującym się do figury nagim bikini, stojąc na "zaczarowanej wyspie".

Kim Kardashian, 40, wygląda na to, że żyje swoim najlepszym życiem, pomimo nowego zgłoszonego romansu jej ex Kanye Westa z Iriną Shayk. Gwiazda The Keeping Up with the Kardashians podzieliła się postem na Instagramie, który zawierał dwa nowe zdjęcia siebie 18 czerwca i były one naprawdę niezapomniane. Wyglądała przepięknie stojąc na tle czegoś, co wyglądało na wyspę, na której znajdowały się drzewa i piasek, a ona prezentowała się w nagim bikini i uśmiechała się.

Zobacz ten post na Instagramie A post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Na zdjęciach miała rozpuszczone długie włosy w ciemnym kolorze i wydawało się, że przeczesuje dłońmi niektóre z pasm. "Zaczarowana wyspa ????", napisała w podpisie, odnosząc się do tła. Jej zwolennicy szybko zareagowali na ten post, dodając wspierające komentarze, które udowodniły, że doceniają te skwierczące klejnoty.

"You are a sight for sore eyes," napisał jeden z follower'ów, podczas gdy inny wykrzyknął, "Enjoy life!!! Wyglądasz niesamowicie jak zawsze ????." Trzeci powiedział jej, że "wygląda AMAZING!", a czwarty nazwał ją "tak naturalnie piękną". Inni po prostu napisali: "Wow" i zostawili emojis z serduszkiem.

Nowe zdjęcia Kim w bikini pojawiły się w samym środku relacji Kanye i Iriny, która trafiła na pierwsze strony gazet. 44-letni raper spędził swoje ostatnie urodziny we Francji z 35-letnią modelką i źródła podały, że są oni "w 100 procentach romantycznie razem". Zostali sfotografowani wygodnie spacerując obok siebie i uśmiechając się w kraju, a źródło powiedziało, że rosyjska piękność była "podekscytowana", gdy twórca "Jesus Walks" poprosił ją, aby do niego dołączyła

"Irina była zachwycona, kiedy Kanye wyciągnął do niej rękę z prośbą o spędzenie czasu", źródło bliskie modelce EXCLUSIVELY powiedziało HollywoodLife. "Jest podekscytowana i była gotowa, aby ruszyć dalej i znaleźć kogoś".

Kanye i Irina znają się od kilku lat, ale wydaje się, że jest to pierwszy raz, kiedy są romantycznie powiązani. Ich zgłoszony związek pojawia się cztery miesiące po tym, jak Kim złożyła wniosek o rozwód z Kanye i poprosiła o wspólną opiekę nad ich czwórką dzieci, w tym North, 8, Saint, 5, Chicago, 3, i Psalm, 2, idąc dalej.