Kevin Hart przyznaje, że 16-letnia córka Heaven była dla niego "trudna" po tym, jak zdradził swoją żonę Eniko

Komik usiadł z Willem Smithem do specjalnego odcinka "Red Table Talk" z okazji Dnia Ojca.

Kevin Hart wyjawił, jak jego nastoletnia córka zareagowała na to, że zdradzał jej macochę, swoją żonę Eniko Parrish. 41-letni komik podzielił się szczerą reakcją Heaven podczas specjalnego odcinka Red Table Talk z okazji Dnia Ojca, 20 czerwca, którego gospodarzem był jego kumpel Will Smith.

Kiedy gwiazda Fresh Prince of Bel-Air zapytała go, jak odnosi się do swoich publicznych błędów z dziećmi, Kevin przyznał, że było to pokorne doświadczenie, gdy jego pierworodna wyraziła swoją dezaprobatę wobec niego.

"Mogę powiedzieć, że mając małą dziewczynkę w moim życiu, jest to trudne. Nie zdajesz sobie sprawy, jaki wpływ mogą mieć twoje błędy. Kiedy dzieci się angażują, to jest inne uczucie, inna opinia, inne emocje" - powiedział Kevin, który ma czwórkę dzieci w wieku od 8 miesięcy do 16 lat.

"Przez moje publiczne porażki; mam na sobie jakąś zbroję. Bardzo trudno jest strzelać przez to ... Bardzo trudno jest mi przeszkadzać ... Ale kiedy twoje dziecko pokazuje rozczarowanie, pokazuje emocje, pokazuje 'Nie rozumiem dlaczego'. I musisz mieć te rozmowy, cóż teraz twoja głowa spada po raz pierwszy i teraz zdajesz sobie sprawę, że inna emocjonalna struna może być pociągnięta na ciebie, że nikt inny nie ma przywileju kiedykolwiek dotknąć.

"I moja córka dotknęła tej struny. Kiedy ja i moja żona przeszliśmy przez to, przez co przeszliśmy i cały ten pokaz oszukiwania, moja rozmowa z Niebem, do cholery... to było coś, czego nie ma nigdzie indziej. Odzyskanie mojej córki, zrozumienie, że jest mi przykro, że popełniłem błąd. To było prawdziwe, zrozumienie, że nadal jestem tatą."

"Każde dziecko ma internet", dodał. "Nie ma nic, na co się natkniesz, co przeczytasz, a co nie będzie wywierało wrażenia. Dziecko? Wszystko ma swoje znaczenie. Moja córka była twarda dla... do dziś moja córka jest twarda dla mnie. Moja córka nie gra w żadne gierki ze swoim ojcem, człowieku".

W 2017 roku Kevin publicznie przeprosił swoją rodzinę za zdradzanie Eniko, gdy była w ciąży. Para od tego czasu była w stanie przejść od skandalu, wychowując dwójkę swoich dzieci - syna, Kenzo, 3, i dziewczynkę, Kaori - wraz z Heaven i Hendrixem, 13, z jego pierwszego małżeństwa z jego ex, Torrei.

Kevin powiedział 52-letniemu Willowi, że jego niewierność nie była jedyną kontrowersją, o którą martwiła się jego córka. Nastolatek zareagował również na to, że został nazwany homofobem po tym, jak przeszłe raniące tweety i komentarze powróciły i doprowadziły do jego rezygnacji z koncertu hostującego Oscary 2019.

View this post on Instagram A post shared by EH???? (@enikohart)

"Moja córka była tak zdenerwowana, ponieważ nie mogła przetworzyć, jak ludzie mogą myśleć tak o jej ojcu", powiedział, po tym jak powiedział, że backlash był "błędnym wyobrażeniem" o nim. "To było tak trudne, ponieważ to jest, kiedy zacząłem zdawać sobie sprawę, jak moja sława ma wpływ na moje gospodarstwo domowe ...".

Red Table Talk zazwyczaj emitowany jest na Facebook Watch w środy o 12pm ET/9am PT. Żona Willa, Jada Pinkett Smith, córka Willow i teściowa Adrienne Banfield-Norris są stałymi gospodarzami. Pełny odcinek z okazji Dnia Ojca można zobaczyć powyżej.