Obejrzyj zwiastun filmu Motel Nowhere z St. Vinsent

Według opowieści, 38-letnia piosenkarka zamierza nakręcić autobiograficzny film i zwraca się o pomoc do swojej najlepszej przyjaciółki, która pracuje jako scenarzystka. Kiedy rozpoczynają zdjęcia, bohaterowie zdają sobie sprawę, że publiczność nie będzie zainteresowana nudnym życiem artystki: je warzywa, gra w Scrabble, wcześnie chodzi spać. Wtedy pojawia się pomysł, aby dodać dramatyzmu.

Reżyserem filmu jest Bill Benz ("Mężczyzna szuka kobiety"), scenariusz napisała Carrie Brownstein, która występuje w filmie jako ona sama. W roli tytułowej wystąpiła piosenkarka Annie Clarke, występująca pod pseudonimem St. Vincent. Trzecią uczestniczką projektu była aktorka Dakota Johnson.

"The Nowhere Inn" "("The Nowhere Inn") miał premierę na Festiwalu Filmowym Sundance w 2020 roku. W kinach światowych film ukaże się 17 września, dokładna data premiery w Rosji nie jest jeszcze znana.

St. Vincent (prawdziwe nazwisko Annie Clark) to amerykańska piosenkarka i singer-songwriterka, zdobywczyni Grammy (2015, 2019). Clarke wydał sześć solowych płyt CD, z których niektóre zostały uznane przez różne wydawnictwa za album roku. Najnowszy album St. Vincent, "Daddy's Home", ukazał się 14 maja.

Tagi: Kino