Kylie Jenner i Travis Scott prawie się całują w hołdzie z okazji Dnia Ojca, a ona mówi, że jest "błogosławiona", że go ma

Kylie Jenner zamieściła słodki throwback ze swojej 21 urodzinowej podróży do Włoch w 2019 roku. 'Jeden dzień to za mało, aby uhonorować tatę, którym jesteś' - napisała w swojej słodkiej wiadomości.

Kylie Jenner, 23, złożyła hołd Travisowi Scottowi, 30, w Dniu Ojca. Makijażowy potentat podzielił się słodkim zdjęciem duetu o pocałunku na swojej stronie Instagram w niedzielę, 20 czerwca, po raz kolejny podsycając spekulacje, że ich romans jest z powrotem na. Travis jest widoczny trzymając ich córkę Stormi Webster, która ma teraz 3 lata, na słodkim zdjęciu zrobionym na Wybrzeżu Amalfi podczas epickiej podróży z okazji 21 urodzin Kylie.

Zobacz ten post na Instagramie A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner)

"Szczęśliwego dnia ojca @travisscott," CEO Kylie Cosmetics rozpoczęła swój podpis, włączając białe emoji serca. "Jeden dzień to za mało, aby uhonorować tatę, którym jesteś. jesteśmy tak błogosławieni, że mamy cię ...", dodała, wraz z drugim białym sercem. Stormi - wtedy zaledwie 1-roczna - jest widziana, jak cieszy się pocztówkową scenerią na łodzi, podczas gdy jej rodzice cieszą się intymną chwilą. Kylie miała kilka ważnych modowych momentów podczas podróży, w tym dzień, w którym zrobiono to zdjęcie: trzymając włosy z tyłu w zabawnym stylu, zdecydowała się na białą sukienkę z falbankami i kopertówkę Bottega Venata, wraz z parą wygodnych pantofli.

Post pojawił się po tym, jak Kylie i Travis pojawili się na 72. dorocznym Parsons Benefit w Nowym Jorku we wtorek, 15 czerwca. Pozując do zdjęć obok Stormi, Kylie - która olśniewała w zielonej sukience vintage Jean Paul Gaultier - i Travis wydawali się być bardzo zżyci. Raper "Highest In The Room" wydawał się podpowiadać, że para, która oficjalnie rozstała się w 2019 roku po dwóch latach razem, była z powrotem na podczas mowy akceptacyjnej nagrody. "Stormi, kocham cię, a wifey, kocham cię", smutny rodowity Houston przed publicznością. Kylie podzieliła się również kilkoma zdjęciami pary przytulającej się intymnie na swoim własnym koncie na Instagramie.

Podczas gdy para nie udzielała informacji na temat statusu ich związku - bez względu na to, że Kylie kilka tygodni temu wyrzuciła do kosza doniesienia mediów, że nie są w "otwartym" związku - źródła opisują ich sytuację jako "skomplikowaną". Informator ujawnił HollywoodLife EXCLUSIVELY, że ich związek jest "pełen pełnego wsparcia" i że "bycie razem dla siebie nawzajem i współrodzicielstwo jest zadaniem numer jeden dla nich obu". Dodali, że Kylie i Travis są "bardzo szczęśliwi w tej chwili".