Eminem wystąpi w serialu "Black Mafia Family" rapera 50 Sept'a

Raper Eminem zagra w miniserialu Black Mafia Family, którego producentem jest 50 Sept - donosi Billboard.

50 Sept potwierdził informację na Twitterze:

"Jestem niesamowicie wdzięczny i wdzięczny mojemu przyjacielowi Emowi za wsparcie mojego nowego projektu 'BMF'" - napisał w swoim tweecie 50 Cent (Curtis Jackson). - Nie bylibyśmy w stanie opowiedzieć historii Detroit bez legendy, jaką jest Eminem."

Eminem wcieli się w postać Ricka (Richard Wersh Jr.), który z tajnego informatora policji stał się dilerem narkotyków. W 2017 roku ukazał się pełnometrażowy film White Boy Rick, w którym młodego Wersha Jr. zagrał Richie Merritt, a w rolę jego filmowego ojca wcielił się Matthew McConaughey.

"Rodzina Czarnej Mafii" to afroamerykański gang przestępczy zajmujący się handlem narkotykami i praniem brudnych pieniędzy w Stanach Zjednoczonych. Założona w 1989 roku przez braci Demetriousa i Terry'ego Flannery.

Serial o tej samej nazwie ukaże się jeszcze w tym roku i będzie składał się z ośmiu odcinków.

Eminem (prawdziwe nazwisko Marshall Bruce Mathers III) to amerykański raper, producent muzyczny i zdobywca 15 statuetek Grammy. Wydał 17 albumów, z których 13 znalazło się na szczycie listy Billboard 200. Ostatni album, Music to Be Murdered By, ukazał się w 2020 roku. Eminem jest uważany za najlepiej sprzedającego się artystę hip-hopowego wszech czasów, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów na całym świecie.

W 2002 r. Eminem wystąpił w półautobiograficznym dramacie hip-hopowym Ósma mila, za który później otrzymał Oscara za najlepszą piosenkę, stając się pierwszym raperem, który zdobył tę nagrodę.

Tagi: Seria