Katy Perry zwiedza Włochy z uroczą córką Daisy, 10 Mos. i Orlando Bloomem

Katy Perry wyszła ze swoją słodką córeczką Daisy Dove na rodzinne wakacje w Wenecji we Włoszech z Orlando Bloomem.

Katy Perry, 36, wyszła na dzień rodzinnej zabawy ze swoją córeczką Daisy Dove. Twórczyni hitu "California Girls" nosiła 10-miesięczną córeczkę na biodrze podczas wizyty na wyspie Burano u wybrzeży Wenecji we Włoszech. Do duetu matka-córka dołączył 44-letni Orlando Bloom, który wybrał się na rodzinny wypad do Europy, a zdjęcia są zbyt urocze. Katy założyła sukienkę w kolorze khaki z krótkim rękawem, do tego słomkowy kapelusz i brązowe baletki, a jej córeczka miała na sobie zieloną sukienkę.

To było zaledwie kilka dni po tym, jak szczęśliwa rodzina została zauważona podczas przejażdżki gondolą we Włoszech z dziećmi! Katy przytulała małą Daisy Dove, podczas gdy syn Orlando, 10-letni Flynn, z którym dzieli się z 38-letnią Mirandą Kerr, podziwiał scenerię podczas wycieczki 16 czerwca. Na zdjęciach, mała Daisy wyglądała jakby świetnie się bawiła, siedząc na kolanach swojej mamy, próbując ściągnąć maskę Katy.

Katy i Orlando wylądowali we Włoszech zaledwie kilka dni wcześniej i na bieżąco aktualizowali zdjęcia z rodzinnego wypadu na swoim Instagramie. Orlando wypił Aperol Spritz na jednym ze zdjęć, które udostępnił we wtorek 15 czerwca, a na innym był widziany jak całuje Katy pod mostem (podczas romantycznej przejażdżki gondolą). Podpisał zestaw zdjęć, "wysypisko i pocałunek pod mostem na szczęście", wraz z pizzą i czterolistną koniczyną emoji. Paparazzi przyłapali Katy i Orlando na robieniu sobie selfie na moście podczas wycieczki, a w pewnym momencie nawet pocałowali się w usta, aby zrobić słodkie ujęcie.

Para wydała również swój debiut filmowy jako para: Transmissions from the Future, w którym jest rok 2055 i "demokracja jest martwa" w Ameryce. Krótki film trwający nieco ponad minutę jest desperackim apelem do wyborców, aby nakłonili swoich senatorów do uchwalenia ustawy For The People Act. "Musimy im to powiedzieć", mówi piosenkarka pop w filmie wydanym 17 czerwca. "Jesteście naszą jedyną nadzieją ... Ameryka, którą znacie, nie istnieje w naszej przyszłości. Demokracja jest martwa. Nie mamy głosu. Reżim obserwuje każdy nasz ruch".