Irina Gorbaczowa wydaje debiutancki singiel

Aktorka Irina Gorbaczowa zaprezentowała 20 sierpnia swój debiutancki utwór "Ty i ja". Kompozycja liryczna została napisana wspólnie z petersburską piosenkarką Tosją Chaikiną.

"W czasie ostatniej pandemii napisałem do Tosi Czajkiny. Tosya powiedziała do mnie: "Czy chciałabyś zrobić coś razem?". Zgodziłem się, mimo że nie miałem w ogóle takiego doświadczenia z improwizacją - nie masz słów, jesteś w bełkocie, pół-angielskim, zaczynasz coś tam marudzić do tego, jak Tosya grała. Więc Tosya zagrał jedną piosenkę, drugą, coś zaczęło się wyłaniać. I praktycznie wyszła z tego cała piosenka" - powiedziała Gorbaczowa w rozmowie z Meduzą (członek rejestru mediów-nieagentów).

W teledysku można prześledzić wszystkie poziomy relacji między najbliższymi sobie ludźmi, tzw. "ty i ja". Jak wyjaśnia sama Gorbaczowa, jest też "chłopak-dziewczyna, mąż-żona, matka-dziecko, brat-siostra".

Według aktorki, a obecnie piosenkarki, drugi utwór ukaże się we wrześniu.

Irina Gorbaczowa, lat 33, zdobyła szeroką sławę dzięki swoim skeczom na Instagramie oraz rolom w filmie Arrhythmia i serialu telewizyjnym Cheeky. Przed wydaniem swojej solowej piosenki "Ty i ja" Gorbaczowa zaśpiewała w duecie z zespołem Agon.