Lance Bass z NSYNC przyznaje, że nie może się doczekać, kiedy zostanie ojcem bliźniaków w październiku, przed Dniem Ojca

Lance Bass z NSYNC już niedługo zostanie ojcem po dwakroć! W tym EKSKLUZYWNYM nowym wywiadzie opowiedział o swoim podekscytowaniu przed Dniem Ojca.

NSYNC's Lance Bass, 42, ma wiele do świętowania w tym czerwcu: nie tylko świętuje miesiąc dumy ze swoją społecznością LGBTQ, ale także przygotowuje się do dołączenia do klubu taty z mężem Michaelem Turchinem, 34, tej jesieni. "Jestem super podekscytowany!" Lance powiedział HollywoodLife EXCLUSIVELY w dniu 18 czerwca. "Pracowaliśmy nad tym już od dłuższego czasu, więc teraz, kiedy to się dzieje, zaczyna się to czuć naprawdę! Teraz, kiedy wszyscy o tym wiedzą, to naprawdę czuje się naprawdę. Po prostu nie mogę się doczekać października".

Po poronieniu i garści nieudanych transferów IVF, Lance, który używa surogatki do noszenia bliźniąt chłopca i dziewczynki, miał problemy z utrzymaniem zamkniętych ust. "Spójrz, mam wielką gębę", ujawnił Lance. "Trudno jest mi trzymać rzeczy w środku i robimy to od 4 lat, więc było bardzo, bardzo trudno utrzymać to wszystko w środku, ale cieszę się, że w końcu możemy o tym mówić... Czuję, że potrzebowaliśmy wsparcia wszystkich, ponieważ przeszliśmy przez tak wiele wzlotów i upadków i miło jest czuć się częścią społeczności, ponieważ spotykamy się z tak wieloma parami, które przeszły przez ten proces i miały tak wiele poronień wcześniej, więc jest to miła społeczność, którą znaleźliśmy".

View this post on Instagram A post shared by Lance Bass (@lancebass)

I już opiera się na bliskich przyjaciołach w swojej społeczności taty! Lance dołączył do kolegi z NSYNC, Joey'a Fatone, 44, na epicki występ z członkami Backstreet Boys, Nickiem Carterem, 41, i AJ McLean, 43. Był to pierwszy raz, kiedy obie grupy połączyły siły, a wszystko to w szczytnym celu: NSYNC i BSB chcieli uczcić dumę specjalną nocą Bingo Under the Stars w The Grove w Los Angeles. Wydarzenie, które zebrało $1M w żetonach $TKINU dla The Trevor Project w imieniu ich zaangażowania w Mission Tsuki.

View this post on Instagram A post udostępniony przez Lance Bass (@lancebass)

Chociaż Lance jest świętujący i podniecony, jest też trochę przerażony niespodziewanym. "Jest ich dwóch!" powiedział Lance o tym, co przeraża go najbardziej. "To podwójne kłopoty. Myślę, że nie ma snu, kiedy masz bliźnięta, co mi odpowiada. Spaliśmy już wystarczająco dużo. Czujemy się dobrze. Ale jestem po prostu podekscytowana, ponieważ mój mąż jest bliźniakiem".

View this post on Instagram A post udostępniony przez Lance Bass (@lancebass)

Z październikiem oddalonym o zaledwie kilka miesięcy, jest w pełni przygotowany, aby być u boku swojej surogatki, gdy ta pójdzie do porodu. "O tak, będę tam, na pewno", dodał Lance. "Dobrą rzeczą jest to, że są to bliźniaki, więc jest to cesarskie cięcie, więc nie będzie to niespodzianka, miejmy nadzieję, chyba że przyjdą wcześnie. Mam nadzieję, że nie przyjdą wcześnie, ponieważ muszę lecieć do innego stanu, aby to zrobić. Ale tak, jestem podekscytowany".