Brendan Fraser, 52 lata, pojawia się rzadko i debiutuje nowym wyglądem na zdjęciu z czerwonego dywanu

'The Mummy' gwiazda Brendan Fraser powraca na duży ekran w 2021 roku, i zrobił rzadkie pojawienie się na czerwonym dywanie, kiedy wyszedł na niedawną premierę filmu.

Brendan Fraser powraca na duży ekran i zrobił ostatnio rzadkie pojawienie się na czerwonym dywanie na Tribeca Film Festival. Uwielbiany aktor, który został obsadzony w roli gwiazdy w kolejnym filmie reżysera Darrena Aronofsky'ego, The Whale, wyglądał zupełnie inaczej, gdy uczestniczył w premierze No Sudden Move w Nowym Jorku 18 czerwca. Do 52-letniego aktora dołączyli jego koledzy z planu, David Harbour i Jon Hamm, a także takie gwiazdy jak Lily Allen.

W czarnym garniturze, niebieskiej koszuli, wzorzystym krawacie, jedwabnej poszetce i czarnych butach do sukienki aktor prezentował się stylowo. Akcja No Sudden Move rozgrywa się w 1954 roku i opowiada o grupie przestępców, którzy zostają zebrani razem w tajemniczych okolicznościach. Jak fani wiedzą, nie jest to jedyny powrót Brendana na duży ekran w 2021 roku - ma on również zagrać rolę 600 funtowego pustelnika w nadchodzącej dramedii w reżyserii nominowanego do Oscara Aronofsky'ego.

W filmie, opartym na dobrze przyjętym przez krytykę filmie z 2012 roku o tym samym tytule, Brendan zagra głównego bohatera, Charliego, który desperacko pragnie ponownie połączyć się ze swoją córką - obecnie nieszczęśliwą i pyskatą 17-latką. Aktor, który stał się znany w latach 90. dzięki rolom w takich filmach jak Mumia, George z dżungli, Bedazzled i wielu innych, ostatnio wystąpił w serialu DC Doom Patrol. Poza kilkoma rolami aktorów głosowych i niewielkimi rolami w filmach The Affair i Trust, jest to pierwszy duży film Brendana od jakiegoś czasu.

Brendan otworzył się na GQ w 2018 roku, wyjaśniając, że filmowanie filmów akcji zebrało duże żniwo dla jego zdrowia. "Wierzę, że prawdopodobnie próbowałem zbyt mocno, w sposób, który jest destrukcyjny", powiedział Brendan magazynowi. "Do czasu, gdy zrobiłem trzeci obraz Mumii w Chinach [w 2008 roku], zostałem złożony razem z taśmą i lodem - po prostu, jak, naprawdę nerdowski i fetyszystyczny na temat okładów lodowych.

"Zakręcane okłady z lodu i podkładki do kolarstwa zjazdowego, ponieważ są małe i lekkie, i mogą zmieścić się pod ubraniem. Codziennie budowałem dla siebie egzoszkielet." Miał wiele operacji z powodu urazów kolana i pleców. "To będzie naprawdę prawdopodobnie trochę sacharyna dla ciebie," Fraser powiedział. "Ale czułem się jak koń z Folwarku Zwierzęcego, którego zadaniem była praca i praca i praca... Nie wiem, czy zostałem wysłany do fabryki kleju, ale czułem, że muszę odbudować sh*t, który zbudowałem, który został powalony i zrobić to ponownie dla dobra wszystkich. Czy to cię boli, czy nie."