Książę Jerzy, 7 lat, wygląda jak tata książę William na wycieczce z księżniczką Charlotte z okazji Dnia Ojca

Książę William i dwoje z trójki jego dzieci, w tym książę George i księżniczka Charlotte, pojawili się w posiadłości królowej Sandringham, aby pomóc w rozpoczęciu półmaratonu.

Książę William, lat 38, spędził część swojego Dnia Ojca na półmaratonie z dwójką swoich najstarszych dzieci, księciem Jerzym, lat 7, i księżniczką Charlotte, lat 6, 20 czerwca. Książę Cambridge uczestniczył i przemawiał na specjalnym wydarzeniu, które miało miejsce w Sandringham, Norfolk, aby pomóc w jego rozpoczęciu, a mały George wyglądał tak samo jak jego tata, stojąc obok niego. Przyszły król Anglii miał na sobie jasnoniebieską koszulę zapinaną na guziki, ciemnoniebieskie spodnie i brązowe buty, podczas gdy jego mini-me miała na sobie podobną niebiesko-białą koszulę zapinaną na guziki w kratę, ciemnoniebieskie szorty i ciemnoniebieskie skarpetki z dopasowanymi trampkami. Zobaczcie słodkie zdjęcia TUTAJ!

Księżniczka Charlotte również zachwyciła swoim zachwycającym strojem. Składał się on z jasnoróżowej bluzy Ralpha Laurena, ciemnoniebieskich szortów, dopasowanych skarpetek i ciemnoróżowych trampek. Część swoich długich włosów zaplotła w warkocz i zaczesała do tyłu, z przedziałkiem po środku.

Zarówno George, jak i Charlotte uśmiechali się i machali do zgromadzonego na miejscu tłumu, stojąc obok swojego królewskiego ojca. William również wydawał się pochylać i mówić do nich przez mikrofon w pewnym momencie, gdy wygłaszał swoje przemówienie. Bezpieczeństwo można było zobaczyć wokół nich na imprezie i żona Williama, Kate Middleton, 39, jak również ich najmłodsze dziecko Prince Louis, 3, nie wydaje się być tam w tym czasie.

Pojawienie się Williama na półmaratonie to nie pierwszy raz, kiedy jego syn George przypominał go publicznie. W zeszłym roku ten uroczy królewiątko zadziwił fanów, gdy pokazał swoje podobne cechy na bezczelnym zdjęciu, do którego pozował z okazji swoich siódmych urodzin. Młody ślicznotka wywołał również nostalgię u niektórych fanów online, którzy porównywali jego zdjęcie do zdjęć Williama z dzieciństwa.

Oprócz świętowania ostatniego Dnia Ojca z dziećmi 20 czerwca, William przygotowuje się do świętowania swoich 39. urodzin 21 czerwca. Nie wiadomo jeszcze, co zamierza zrobić, aby uczcić nowy rok, ale możemy zagwarantować, że najprawdopodobniej nie zabraknie w tym dniu jego dzieci, a także Kate!