Lori Loughlin i Mossimo Giannulli zauważeni w Cabo po otrzymaniu pozwolenia na podróż od sędziego

Lori Loughlin i Mossimo Giannulli zostali sfotografowani spacerując obok siebie po wylądowaniu w Cabo San Lucas w Meksyku w tym tygodniu, zaznaczając swoją drugą podróż razem od czasu zwolnienia z więzienia.

Lori Loughlin, lat 56, i Mossimo Giannulli, lat 58, przygotowywali się do kilku dni odpoczynku, kiedy przybyli do Cabo San Lucas w Meksyku 17 czerwca. Aktorka "Pełnej chaty" i jej mąż, którzy zostali zwolnieni z więzienia niecały rok temu, byli w stanie udać się na prywatną wycieczkę po tym, jak złożyli petycję do sędziego o pozwolenie na podróżowanie w czasie trwania okresu próbnego i zostali sfotografowani w popularnym miejscu wypoczynku. Ona miała na sobie jasnofioletową bluzkę z krótkim rękawem i oliwkowo-zielone spodnie, podczas gdy on wybrał ciemnoniebieską koszulę z krótkim rękawem zapinaną na guziki i ciemnokolorowe spodnie. Zobaczcie zdjęcia TUTAJ.

Małżonkowie założyli również kapelusze, aby pomóc sobie w zacieniowaniu się od słońca. Lori miała słomkowy kapelusz z fioletową wstążką owiniętą wokół jego środka, a Mossimo białą czapkę z daszkiem. Ta pierwsza miała również dużą słomianą torbę, a podczas spaceru trzymała głowę nisko.

Lori i Mossimo pojechali do Meksyku po tym, jak podobno odwiedzili Madison Club, ekskluzywny klub w La Quinta, CA. pod koniec kwietnia, w tym samym miesiącu, w którym Mossimo został zwolniony z więzienia. Ostatnie dwa miesiące pięciomiesięcznego pobytu w więzieniu mógł odbyć w areszcie domowym, zanim oficjalnie zakończył odbywanie kary 16 kwietnia. Lori, z drugiej strony, odsiedziała dwa miesiące w areszcie śledczym w Dublinie, CA i została zwolniona w grudniu.

Nagłośniony mąż i żona poszli do więzienia po przyznaniu się do winy za zmowę w celu popełnienia oszustwa przewodowego i pocztowego w 2020 roku za zapłacenie pół miliona dolarów, aby ich córki, Olivia, 21, i Isabella, 22, zostały przyjęte na Uniwersytet Południowej Kalifornii pod kłamstwem, że były rekrutami załogi. Sprawa stała się znana jako skandal z przyjęciami na studia i dotyczyła wielu innych zamożnych rodziców, w tym aktorki Felicity Huffman, którzy płacili podobne kwoty, aby ich dzieci dostały się do szkół.

Przed ostatnim wyjściem z Mossimo, Lori była widziana na zakupach spożywczych ze swoją matką Lorelle Loughlin kilka tygodni temu, udowadniając, że najwyraźniej stara się wrócić do swojego codziennego życia i zostawić skandal za sobą.