Millie Bobby Brown, 17, trzyma ręce z Jon Bon Jovi syna Jake Bongiovi, 19, w pierwszej nowej pary zdjęć

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi zostali zauważeni w tym tygodniu podczas spaceru po Nowym Jorku w stylowych letnich strojach.

Wygląda na to, że Millie Bobby Brown, 17 lat, i Jake Bongiovi, 19 lat, mogą być najsłodszą młodą parą w Hollywood! Aktorka i syn rockmana Jona Bon Jovi, 59, zostali sfotografowani, jak trzymają się za ręce podczas spaceru po Nowym Jorku 17 czerwca i aż miło było popatrzeć. Ona miała na sobie białą bluzkę z krótkim rękawem i długą jasnoróżową spódnicę, podczas gdy on miał na sobie bluzkę zapinaną na guziki z krótkim rękawem i wyhaftowaną palmą z przodu oraz szorty w niebieskie paski. Zobaczcie zdjęcia TUTAJ!

Billie połączyła swój strój z płaskimi butami w kwiaty z paskiem pośrodku, ciemnobrązową maską na twarz i naszyjnikiem, podczas gdy Jake wybrał białe skarpetki i trampki. Utalentowana brytyjska gwiazda spięła swoje brązowe włosy do tyłu i założyła okulary przeciwsłoneczne na głowę, podczas gdy jej nowy ukochany również nosił okulary przeciwsłoneczne. Oboje również trzymali przez ramię niebieską torbę, w której znajdował się uroczy szczeniak.

View this post on Instagram A post shared by @jakebongiovi

Przed ostatnim wyjściem Millie i Jake'a krążyły plotki o nowym romansie między nimi, ale to pierwszy raz, kiedy publicznie widziano ich razem. Jake jednak podzielił się zdjęciem z Millie na swoim Instagramie wcześniej w tym miesiącu, które można zobaczyć powyżej, i nazwał ją swoją "bff". Ponieważ oboje dorastali w świetle reflektorów, zdecydowanie możemy zrozumieć, jak mogliby rozwinąć romans. Millie, oczywiście, jest najbardziej znana ze swojej pracy w telewizji i filmie, najbardziej zauważalnie jako Eleven w Netflix's Stranger Things, a Jake jest drugim najmłodszym z jego taty, który jest najbardziej znany z zespołu Bon Jovi, i jego mama Dorothea.

Kiedy Millie nie spędza czasu z przystojnym Jake'iem, ciężko pracuje nad rolą Eleven. Jak donosi Page Six, manekin Eleven został niedawno zauważony podczas kręcenia filmu w Georgii, gdzie był wynoszony na noszach.

Netflix jeszcze nie ogłosił daty premiery czwartego sezonu, ale w kwietniu, Millie's co-star Finn Wolfhard powiedział fanom, że "powinno być gdzieś w przyszłym roku", miejmy nadzieję.

HollywoodLife dotarł do reps o komentarz na temat Millie i Jake'a na zewnątrz, ale jeszcze nie otrzymał odpowiedzi.