Córka Sereny Williams Olympia 'Vicariously' żyje przez ojca Alexisa, który skacze z deski do nurkowania

Alexis Ohanian podzielił się słodkim filmikiem, na którym jego córka Olympia, którą dzieli z Sereną Williams, wykrzykuje słowa zachęty podczas skoku do oceanu.

Serena Williams i jej mąż Alexis Ohanian w pełni wykorzystują swój wolny czas pomiędzy turniejami tenisowymi w Europie. Światowej klasy sportowiec, który dzieli córkę Olympię Ohanian z założycielem Reddit, był widziany podczas dnia rodzinnej zabawy u wybrzeży południowej Francji. Na nowym filmie, udostępnionym na Twitterze przez Alexisa 19 czerwca, widać, jak skacze do krystalicznie czystej wody z deski do nurkowania - i otrzymuje mnóstwo zachęty od swojej trzyletniej córki.

Jeśli podobała Ci się moja sesja zdjęciowa, to z pewnością pokochasz ten filmik! Olympia desperacko* chciała skoczyć z deski do nurkowania, ale ma tylko 3 lata, więc pozwoliłam jej żyć w zastępstwie za mnie. Chcę, żeby wiedziała, że jej głos ma moc i że używa go w dobrym celu. Tylko jeden rodzic olimpijczyk w tej rodzinie ???? pic.twitter.com/PV6979ZHZU - AlexisOhanian.eth 7️⃣7️⃣6️⃣ (@alexisohanian) June 19, 2021

"Jeśli podobała Ci się moja sesja zdjęciowa, pokochasz ten filmik! Olympia *desperacko* chciała skoczyć z deski do nurkowania, ale ma tylko 3 lata, więc pozwoliłem jej żyć zastępczo przeze mnie", podpisał klip. "Chcę, żeby wiedziała, że jej głos ma moc i że używa go w dobrym celu. Tylko jeden rodzic olimpijczyk w tej rodzinie tho." W wideo, maluch można było usłyszeć krzycząc: "Możesz to zrobić papa, go!".

Alexis następnie wskoczył do wody raczej niegracefully, jak kamera panned nad do Serena i jej mały mini-me śmiejąc. Sportowiec, który został pokonany w czwartej rundzie French Open, był wszystkie uśmiechy wcześniej w tygodniu, kiedy była postrzegana skoki do wody podczas kołysanie kolorowy jednoczęściowy strój kąpielowy featuring jasne żółte i różowe panele. Tymczasem jej mąż zdecydował się na parę różowych i niebieskich kąpielówek w kwiaty.

Jak fani wiedzą, nadzieje Sereny na French Open zostały zaprzepaszczone po tym, jak została pokonana przez Kazachstankę Elenę Rybakinę. "Jestem w dużo lepszym miejscu niż wtedy, gdy tu przyjechałam", powiedziała Serena mediom. "Po prostu dosłownie próbowałam wygrać mecz, bo to był dla mnie naprawdę trudny sezon na glinie, tam właśnie się znajdowałam".

Dodała: "Myślę, że dziś po prostu zagrałabym mocniej i lepiej. Nienawidzę żałować, ale na pewno starałabym się to zrobić... Jestem podekscytowana zmianą nawierzchni, bo historycznie na trawie grało mi się dobrze. Dosłownie jeden punkt, tu czy tam, może zmienić cały przebieg meczu. Ja tych punktów nie wygrywam".