Gavin Rossdale, 55 lat, pokazuje swój tors bez koszulki na korcie tenisowym przed Dniem Ojca

Gavin Rossdale usiadł na chwilę, aby się zrelaksować i zjeść banana przed ponownym założeniem koszulki podczas wypadu na tenisa w weekend z okazji Dnia Ojca.

Gavin Rossdale, 55 lat, udowodnił, że jest w niesamowitej formie podczas ostatniego treningu tenisowego. Frontman Bush został sfotografowany bez koszuli i pokazał swój napięty tors, kiedy zrobił sobie przerwę od huśtania rakietą na korcie podczas weekendu z okazji Dnia Ojca. W końcu założył białą koszulkę i zjadł banana, po czym wrócił do gry, by pokazać swoje umiejętności tenisowe.

Piosenkarz miał na sobie białe, wzorzyste szorty, różowe skarpetki oraz czarne i neonowo zielone trampki. Miał na sobie czarny naszyjnik i niektóre z jego włosów do ramion związane z powrotem, aby utrzymać się cool. Jego tatuaże na ramieniu były również w pełnej krasie, a uroczy szczeniak nawet podszedł do niego w pewnym momencie, aby go przywitać.

Tenisowa zabawa Gavina nie jest jedyną rzeczą, jaką zaplanował na Dzień Ojca. Ponieważ rocker ma czwórkę dzieci, w tym Daisy Lowe, 32, którą miał z Pearl Lowe, oraz Kingston, 15, Zuma, 12 i Apollo, 7, które dzieli z byłą Gwen Stefani, możemy zagwarantować, że robi coś, co wiąże się z nimi, nawet jeśli jest to tylko rozmowa telefoniczna! Często jest widziany ze swoimi trzema najmłodszymi dziećmi, ale w zeszłym roku, podobno poddali się kwarantannie z mamą, a źródło powiedziało nam, że był to "ogromny test" dla doting taty.

"Gavin jest wspaniałym ojcem i Gwen będzie szybko zgodzić," źródło EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife ostatni Apr. "Jeśli chodzi o dzieci, nie miał cały czas na świecie ostatnio, że kiedyś miał z nimi od kwarantanny, ale cały czas miał był bardzo korzystny i coś, czego nigdy nie zastąpi, jak on nie bierze nic za pewnik. On również Facetimes je stale, gdy nie ma ich w pobliżu i jest stałą i bardzo ważną częścią ich życia."

Gavin i Gwen byli małżeństwem od 2002 do 2016 roku i od czasu ich rozstania są współrodzicami. Chociaż kwarantanna sprawiła, że było to trudniejsze, w końcu znaleźli sposób, aby utrzymać rzeczy "zdrowe i szczęśliwe", jeśli chodzi o ich dzieci. "Gavin i Gwen rozgryźli rzecz współrodzicielstwa i została ona przetestowana z Covid, ale teraz rozgryzają życie jako współrodzice w ten sposób", wyjaśniło źródło. "To bardzo zdrowa i szczęśliwa sytuacja, jeśli chodzi o dzieci".