Nick Carter z BSB ujawnia, że poród nowonarodzonej córeczki Pearl sprawił, że musiał się 'modlić'.

Nick Carter z Backstreet Boys ujawnił, że dziecko Pearl było "podłączone do maszyn" z powodu braku tlenu w tym EKSKLUZYWNYM nowym wywiadzie.

Nick Carter, 41, i żona Lauren Kitt Carter, 38, są oficjalnie pięcioosobową rodziną! Para powitała drugą córkę, Pearl, w kwietniu 2021 roku - ale doświadczenie było zdecydowanie inne niż ich inne dostawy dzieci.... "Wzywałam modlitwy", piosenkarka powiedziała HollywoodLife EXCLUSIVELY podczas odcinka TVTalk na Instagram Live 18 czerwca. "Byłem bezbronny w tym momencie, ale na szczęście wszystko się ułożyło" - powiedział Nick HL.

The Backstreet Boy wziął na media społecznościowe 22 kwietnia, aby ogłosić narodziny swojej córki i poprosił fanów o modlitwy, ponieważ ogłosił, że jego córka miała drobne komplikacje, których nie rozumiał w tym czasie. "Dowiedziałem się, że był to przejściowy problem związany z zaburzonym oddychaniem, a ona miała płyn w płucach" - ujawnił Nick. "I po prostu musieliśmy zostać w szpitalu trochę dłużej", wyjaśnił.

Jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że nasze dziecko oficjalnie się pojawiło. ????????Ale jak każdy rodzic wie bardzo dobrze, czasami sprawy nie układają się tak, jak sobie zaplanujesz. Doświadczyliśmy kilku drobnych komplikacji, ale po pierwszej nocy wszystko wygląda już nieco lepiej. - Nick Carter (@nickcarter) 22 kwietnia 2021 r.

Nick - który jest również tatą Odina, 5, i córki Saiorse, 1 - przyznaje, że zobaczenie noworodka dziecka Pearl na maszynach było surrealistycznym doświadczeniem. "Kiedy wyszliśmy z porodu i przywieźli nas z powrotem, nie spodziewaliśmy się zobaczyć naszego dziecka zaczepionego do mnóstwa maszyn i drutów oraz rurek w jej gardle i nosie oraz koloru jej skóry" - wyjaśnił Nick, zauważając, że powodem był brak tlenu. "Nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać... Trzeba się zebrać razem i oddać to Bogu i pozwolić temu odejść, bo tak naprawdę jest się na łasce tego, co zrobi ta nowo narodzona istota ludzka. Czy uda im się przez to przejść?"

View this post on Instagram A post shared by Nick Carter (@nickcarter)

Przerażające doświadczenie zbliżyło Nicka i jego żonę od siedmiu lat jak nigdy wcześniej. "To właśnie zbliża cię do siebie to chwile, w których jesteś niepewny" - powiedział Nick. "To zbliża was jako rodziców na pewno".

View this post on Instagram Post udostępniony przez Nick Carter (@nickcarter)

Backstreet Boy świętował dumę wraz z członkiem zespołu AJ McLean, 42, i członkami NSYNC Lance Bass, 43, i Joey Fatone, 44, aby zebrać pieniądze na cele charytatywne w Bingo Under the Stars benefitting Mission Tsuki i The Trevor Project. Ale z Dniem Ojca w końcu nadszedł i świąteczny album z BSB w drodze, jego prośby w tym roku są proste. "Przyjechałem do LA na kilka dni na koncert i chcę po prostu być w domu z dziećmi" - powiedział Nick. "Mam noworodka. Ona ma teraz dwa miesiące i to jest to, co bycie ojcem - nie potrzebuję uroczystości ani tortów. Wszystko, na czym mi zależy, to wysokiej jakości czas z moimi dziećmi i o to właśnie chodzi w byciu ojcem."