Natalia Bryant, 18 lat, na czerwonym dywanie z mamą Vanessą w czerwonej marynarce i z dopasowanymi ustami na czerwonym dywanie 'F9' - zobacz

Natalia Bryant była cała uśmiechnięta i wyglądała cudownie, pozując ze swoją matką Vanessą Bryant w modnym garniturze pantoflowym na premierze filmu "F9" w Los Angeles, CA.

Natalia Bryant, 39 lat, i Vanessa Bryant, 18 lat, cieszyły się nocnym wyjściem w nocy 18 czerwca, kiedy uczestniczyły w premierze filmu "F9" w TCL Chinese Theater w Los Angeles, CA. Podobna do siebie matka i córka zatrzymały się na czerwonym dywanie, aby pozować do zdjęć i pokazać stylowe stroje. Natalia założyła czerwoną marynarkę na czerwony, żółty i niebieski wzorzysty top Dolce and Gabbana i dopasowane czerwone spodnie, a Vanessa neonową zieloną sukienkę z długim rękawem i długim golfem.

Piękna nastolatka uzupełniła swój wygląd czerwonymi szpilkami na ramiączkach i świetnym makijażem, który obejmował czerwoną szminkę, a jej stylowy rodzic założył neonowe zielone buty slip-on. Obydwie dziewczyny miały rozpuszczone ciemne włosy i ozdobione były biżuterią. Natalia miała na sobie naszyjnik, kolczyki i pierścionek, a Vanessa mniejsze kolczyki, które trzymała w torebce.

Oprócz pozowania do zdjęć na czerwonym dywanie podczas wydarzenia. Natalia i Vanessa pozowały do swoich osobistych selfies wewnątrz teatru. Jedno z nich zamieściła na swoim Instagramie, który można zobaczyć poniżej, a obie wyglądały na zadowolone i podekscytowane oglądaniem filmu na tym słodkim zdjęciu.

Zobacz ten post na Instagramie A post shared by Vanessa Bryant ???? (@vanessabryant)

Vanessa również wzięła na swoją historię na Instagramie, aby podzielić się zdjęciami i klipami wideo z premiery i ujawniła, że ona i jej najstarsza córka zatrzymały się w In-N-Out Burger po zabawnej nocy. "Cali Girl Must 12:45 a.m. Post Premiere Meal with @nataliabryant", podpisała zdjęcie z restauracji. Natalia podzieliła się również migawką, na której widać Vanessę trzymającą torbę i tacos zawinięte w folię od King Taco. "Mama dostała swoje tacos!" napisała w podpisie.

Przed najnowszym wyjściem z Vanessą, Natalia trafiła na pierwsze strony gazet za dzielenie się momentami z ukończenia szkoły średniej. Przyszła studentka University of Southern California oddała hołd swojemu zmarłemu tacie Kobe Bryantowi podczas wielkiego dnia, umieszczając jeden z jego cytatów na obramowaniu czapki, która towarzyszyła jej sukni dyplomowej. "Wszystko, co negatywne - presja, wyzwania - to wszystko jest dla mnie okazją, by się podnieść" - czytamy.