Jennifer Lopez Glows opuszcza dom Bena Afflecka, gdy ten zabiera syna Samuela, 9, na lekcje pływania

Zaledwie 5 dni po ich parnym, PDA pakowane zrobić w Nobu w Malibu Jennifer Lopez i Ben Affleck pojawił się ponownie połączyć w piątek, 18 czerwca!

Jennifer Lopez, 51, i Ben Affleck, 48, idą na odległość, aby ich zajęty harmonogram pracy! Piosenkarka "Dear Ben" została zauważona na siedzeniu pasażera w swoim białym Cadillacu Escalade, gdy była odwożona z domu Bena w Pacific Palisades/Brentwood w piątek, 18 czerwca - zobacz zdjęcia przez Daily Mail tutaj. Jak zawsze, gwiazda promieniała, gdy światło padało na jej twarz przez przednią szybę, odsłaniając te same włosy i makijaż z jej ultra-glam w domu sesji zdjęciowej wcześniej tego samego dnia.

Nie jest jasne, ile czasu spędziła z Benem, ponieważ odjechała dużym samochodem, z którego został zauważony pod koniec kwietnia. Aktor z miasta został również zauważony tego samego dnia, po raz kolejny zabierając swojego syna Samuela, 9 lat, na lekcje pływania. Ben sported Shaolin Kung-Fu T-shirt, czarne dżinsy i trampki na dorywczo outing, sportowe ochronną czarną twarz z powodu COVID-19. Ben był pierwszy widząc parkowanie jego duży czarny SUV w pobliżu basenu, później wyłaniając się z jego najmłodszym dzieckiem, który wyglądał jakby właśnie wyskoczył z basenu.

Jeśli chodzi o Jen, ona shoed off jej "Fashion Friday" wygląd za pośrednictwem Instagrama, krzycząc jej glam squad, w tym makijażystka Mary Phillips, która użyła wszystkich produktów J.Lo Beauty. "hello summer glow @jlo", napisała Mary na swoim własnym Instagramie, udostępniając zakulisowe zdjęcie Jen w jedwabnej szacie Versace z nadrukiem dżungli, przypominającej jej ikoniczną, pogrążającą się sukienkę z 2000 GRAMMY Awards z ex Diddy, 51. Mieszkanka Bronxu wyglądała zadziornie, pozując w butach na platformie z lamety złotej, pomarańczowej spódnicy i jedwabistej białej bluzce od Valentino.

Najnowsze zdjęcia Bennifera pojawiły się zaledwie pięć dni po ich gorącym pocałunku na 50. urodzinach siostry Lyndy Lopez. Ben dołączył do rodziny J.Lo, w tym jej bliźniaków Maxa i Emme, 13, mamy Guadalupe Rodríguez, 75, siostry Leslie i innych na kolacji na świeżym powietrzu Nobu Malibu.

View this post on Instagram A post shared by Mary Phillips (@maryphillips)

W pewnym momencie, Jennifer i Ben podzielili się intymnym momentem, gdy dwa razy zamknęli usta przy stole, a ona pozornie dała znak A-OK swoją ręką. Dwójka została następnie przerwana przez Maxa, który pokazał im coś na swoim telefonie. Ponowne spotkanie J.Lo i Bena następuje 17 lat po tym, jak zerwali zaręczyny w 2004 roku. W ostatnich tygodniach duet został zauważony w Los Angeles, w jej wynajętym za 18 milionów dolarów domu w Miami, a także na spokojnej wycieczce do Big Sky w Montanie.