Jazz Jennings ujawnia, że przytyła 100 funtów. z powodu zaburzeń odżywiania i obiecuje, że je straci: "Jestem gotowa".

Reality TV gwiazda Jazz Jennings otworzył się o jej zaburzenia jedzenia binge, a jej podróż zdrowia psychicznego, po zdobyciu prawie 100 funtów.

Jazz Jennings dostał bardzo szczery o jej relacji z jej ciała, i zdrowia psychicznego, w nowym poście Instagram. Gwiazda reality TV i YouTube otworzyła się na temat swoich zaburzeń odżywiania i przyrostu wagi w ciągu ostatnich dwóch lat, mówiąc fanom, że jest "zaangażowana w poprawę" siebie. "Jak wielu z Was zauważyło, w ciągu ostatnich kilku lat przytyłam znaczną ilość kilogramów. Cierpię na binge-eating disorder, chorobę, w której nie tylko jestem uzależniona od jedzenia, ale jem je w dużych ilościach" - napisała w podpisie swojego postu z 18 czerwca.

Zobacz ten post na Instagramie Post udostępniony przez Jazz (@jazzjennings_)

20-latka, która przeszła operację potwierdzenia płci w 2018 roku, wyjaśniła, że jej "binging", a także "zwiększony apetyt" w wyniku stosowania niektórych leków, spowodowały, że przytyła prawie 100 funtów. "Zamieszczam to zdjęcie, ponieważ nadszedł czas, abym zajęła się moim przyrostem wagi i trzymała się odpowiedzialności", dodała w podpisie zdjęcia, które pokazało ją stojącą przy basenie w parze czarnych spodenek do ćwiczeń i fioletowym staniku sportowym.

"Jestem gotowa, aby zmienić swoje postępowanie. Jestem gotowa, aby przejąć inicjatywę i stworzyć pozytywne zmiany, jeśli chodzi o moje zdrowie i ciało." Brunetka zauważyła również, że ma wokół siebie "fantastyczny zespół", ale wyjaśniła, że "pod koniec dnia to ja muszę być tą zaangażowaną w poprawę siebie. Wiem, że mam w sobie siłę, aby zrzucić wagę i zamierzam dzielić się moimi postępami z wami wszystkimi. Kocham was wszystkich i dziękuję za zrozumienie bitwy, którą toczę, aby wygrać".

Jej brat, Sander Jennings wziął do sekcji komentarzy, aby rzucić swoje wsparcie za Jazz. "Jesteś tak odporna i możesz zrobić wszystko, co włożysz swój umysł zbyt. Wierzę w ciebie i będę przy twoim boku na każdym kroku". Jazz odpowiedział: "Jesteś moim kolegą z drużyny". Setki innych fanów pokazało wsparcie dla 20-latki, zbyt.

"Ja również cierpiałem na zaburzenia odżywiania, ale teraz jestem w pełni wyleczony. Proszę dotrzeć do id potrzebujesz przyjaciela, który przeszedł przez to :) dzięki za dzielenie się z nami! Jesteś tak niesamowite," zdrowia psychicznego adwokat Victoria Garrick napisał, podczas gdy inny skomentował, "Jesteś tak odporny i może zrobić wszystko, co można umieścić swój umysł zbyt. Wierzę w ciebie i będę u twojego boku na każdym kroku."