Joseph Baena, 23, Channels Dad Arnold Schwarzenegger Jak on Flexes jego mięśnie ramion bez koszulki

Joseph Baena pozował bez koszuli na tle wspaniałego błękitnego nieba i palm, korzystając ze "słonecznego dnia w Los Angeles".

Joseph Baena, 23, miał swoich zwolenników robi podwójne podejście, kiedy opublikował swoje najnowsze zdjęcia na Instagramie! The hunk wyglądał tak samo jak jego tata Arnold Schwarzenegger, 73, stojąc bez koszuli na zewnątrz i pokazując swoje niesamowite mięśnie, w poście, który udostępnił 18 czerwca. Miał na sobie czarne dżinsy i pozwolił, aby górna część jego bokserek Calvina Kleina wyjrzała na zewnątrz, gdy stał na tle zielonych palm i jasnego, niebieskiego nieba.

Zobacz ten post na Instagramie A post shared by Joseph Baena (@projoe2)

Napiął również oba bicepsy, uśmiechając się do kamery i wyglądając na pewnego siebie. "W końcu słoneczny tydzień w LA. Gotta take advantage ????♂️", napisał Joseph w podpisie pod zdjęciami. Gdy tylko się nimi podzielił, nie trzeba było długo czekać, by jego zwolennicy sięgnęli po nie i skomentowali.

"Utrzymanie linii krwi przy życiu. Dobra robota, sir", napisał jeden z fanów, podczas gdy inny wykrzyknął: "Wyglądasz świetnie!". Trzeci uprzejmie podzielił się, że życzą mu "wszystkich sukcesów", a czwarty dodał: "To się nazywa genetyka". Wiele innych osób zamieściło emojis z serduszkiem dla imponującego influencera.

Najnowsze zdjęcia Josepha pojawiają się po tym, jak 21 maja wowed za opublikowanie podobnego zdjęcia jego i jego taty. Byli oni w trakcie treningu i zatrzymali się, aby zrobić sobie selfie na siłowni. Sprzęt do ćwiczeń i uczestnicy siłowni mogli być widoczni za nimi, ponieważ nosili czarne maski na twarz, patrząc w kamerę.

Joseph ujawnił, co się stało w czasie, gdy on i jego słynny rodzic-aktor zatrzymali się na zdjęcie, w podpisie, i dotyczyło to Arnolda dającego mu kilka porad dotyczących treningu. "To selfie zostało zrobione na chwilę przed tym, jak mój tata zasugerował, żebym zrobił 'wymuszone reps' na resztę treningu" - napisał. "Musisz iść na całość i absolutnie NIE oszukiwać, gdy trenujesz z nim, więc wiesz, że jutro będę bolał".

"Przeciążenie na rzędach, prasie ławkowej, podciągnięciach itp... na szczęście mój studly partner treningowy pomógł mi uzyskać każdy ostatni rep" - dodał. "To kolejne świetne podejście do treningu i fantastyczny sposób na budowanie wielkości i siły! Wypróbuj to ze swoim partnerem treningowym ????".