Knox Jolie-Pitt, 12, jest Mini-Me taty Brada Pitta na randce z mamą Angeliną i bratem Pax, 17

Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, Knox, udowodnił, że ma to po swoim ojcu, kiedy wyszedł z domu w Nowym Jorku, wyglądając jak mini-me aktora z listy A.

Angelina Jolie wyszła z Nowego Jorku, aby spędzić trochę czasu z dwoma synami, 17-letnim Paxem i 12-letnim Knoxem. A-lista wyglądała wspaniale w jedwabnym, czarnym kombinezonie, kiedy przybyła do Momofuku Noodle Bar w dzielnicy Upper West Side na Manhattanie. 46-letnia aktorka miała na sobie czarną maskę ochronną na twarz i czarne czółenka, niosła brązową torbę na ramię i ułożyła swoje ciemne włosy w luźne fale.

W międzyczasie jej syn Knox wyglądał jak wierne odbicie swojego ojca Brada Pitta (57 l.), który ubrał się w białą bluzę z kapturem "Paris Fashion Week", czarne spodnie i parę szarych trampek Converse. Jego starszy brat Pax wybrał koszulę w kratę i dżinsy. Wyjście miało miejsce zaledwie kilka dni po tym, jak Ange i Pax byli widziani w apartamentowcu jej byłego męża Jonny'ego Lee Millera na Brooklynie w Nowym Jorku. Aktorka i jej nastoletni syn spędzili w rezydencji godzinę, po czym sfotografowano ich wychodzących.

Aktorka miała na sobie długą czarną sukienkę i buty na małym obcasie, podczas gdy jej syn wybrał różową koszulkę, różową koszulkę w kratę, czarne dżinsy i czarne trampki. Jak fani wiedzą, Angelina i jej zrażony ex Brad zostali zamknięci w walce o opiekę nad piątką swoich nieletnich dzieci: Pax, 17, Zahara, 16, Shiloh, 14, i 12-letnimi bliźniakami Vivienne i Knox.

Ostatnio aktorka odwołała się od decyzji sędziego, który przyznał Bradowi wspólną opiekę nad dziećmi. Jeden z prawników wypowiedział się na temat prawdopodobieństwa, że Angelina odwróci wyrok w sprawie opieki nad dziećmi. "Ciężar dla kogoś, kto odwołuje się od ustalenia sędziego jest naprawdę wysoki, ponieważ sądy apelacyjne nie chcą siedzieć jako sędziowie procesowi i ustalać fakty", adwokat rozwodowy gwiazd Michael Stutman, partner założyciel w Stutman Stutman Lichtenstein & Felder wyjaśnił HollywoodLife.

"Odwołania nie są typowe, bardzo mała część decyzji sądu próbnego po przesłuchaniach są odwoływane, tylko dlatego, że szanse na wygraną są bardzo małe", wyjaśnił, dodając: "Szanse są długie, chyba że masz coś, co jest naprawdę poważnie złe". Jeśli chodzi o to, dlaczego dzieci pary nie zostały wezwane do złożenia zeznań, Stutman powiedział, że "korzyści z wysłuchania tego, co mają do powiedzenia, nie przewyższają ciężaru ich obecności."