Chrissy Teigen grozi pozwem przeciwko Michaelowi Costello za rzekome 'fałszywe' DMs i e-maile

Chrissy Teigen wypowiedziała się po tym, jak projektant mody Michael Costello oskarżył ją o zastraszanie, mówiąc, że weźmie go do sądu.

Chrissy Teigen broniła się przed projektantem Michaelem Costello, pisząc w długim oświadczeniu, że z radością zabrałaby go do "sądu" nad jego rzekomymi "fałszywymi" roszczeniami. Modelka zagroziła działaniami prawnymi po tym, jak oskarżył ją o zastraszanie i podzielił się tym, co ona i jej mąż John Legend nazwali "sfabrykowanymi" DMs. "Nie mam pojęcia, co robi f*** michael costello", Chrissy, 35, napisała w podpisie swojego postu IG z 18 czerwca, odnosząc się do niedawnego oświadczenia projektanta mody, który twierdzi, że ma e-maile, które dowodzą, że Chrissy "wyszła poza media społecznościowe, aby umieścić Michaela Costello na czarnej liście offline".

View this post on Instagram A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) Post pojawił się zaledwie kilka dni po tym, jak Chrissy wydała przeprosiny, w których przyznała, jak bardzo jest jej przykro z powodu ataków na ludzi takich jak Courtney Stodden. W następstwie przeszłych komentarzy wychodzących na światło dzienne, Chrissy wycofała się z linii czyszczenia domu i samoopieki, którą uruchomiła z Kris Jenner na początku tego roku, o nazwie Safely. "Chrissy będzie odchodzić od Safely, aby wziąć bardzo potrzebny czas, aby skupić się na sobie i być ze swoją rodziną", Safely powiedział w oświadczeniu dla HollywoodLife, dodając: "W pełni popieramy jej decyzję i jesteśmy bardzo wdzięczni za jej wkład". Chrissy kontynuowała w swoim poście o Michaelu: "Właśnie wydał oświadczenie, w którym nie przyznał się do tego, jak fałszywe były dm's, a teraz twierdzi, że ma e-maile, które nie istnieją. Więc podczas gdy on je wyczarowuje (miejmy nadzieję, że tym razem z kimś bardziej utalentowanym w fałszerstwach), tutaj," kontynuowała. "I pamiętasz wczoraj, jak bardzo był zdezorientowany tym, że styliści Leony Lewis byli dla niego tak mili w ostatnich latach? Cóż, wyobraź sobie moje zaskoczenie, kiedy mam te z ostatnich 3 lat. Proszę NIE znęcać się nad tym człowiekiem pod maskaradą bronienia mnie". Jak fani pamiętają, piosenkarka Leona Lewis niedawno wypowiedziała się na temat poprzedniego negatywnego doświadczenia z Michaelem, mówiąc, że była "tak zażenowana i głęboko zraniona" przez niego. Chrissy kontynuowała, "Wzięłam to WSZYSTKO. Słyszałam to wszystko. Po prostu błagam, abyś poznał prawdę. Michael, jesteś teraz powodując rzeczywisty ból dla ludzi, którzy starają się poprawić siebie. Dość tego. Albo to pójdzie dalej. Nie tutaj, ale w prawdziwym sądzie. A każdy grosz, który wygramy, zostanie przekazany organizacji charytatywnej, która chce zmienić to gówniane przedstawienie w coś pozytywnego." Na koniec dodała: "Życzę ci spokoju i uzdrowienia. Mam kilka miejsc, do których uczęszczałam, jeśli chcielibyście je połączyć". W oświadczeniu wydanym w imieniu Michaela dla HollywoodLife, projektant utrzymywał, że DM-y, które rzekomo wysłała mu Chrissy, nie były fałszywe, i że należą mu się osobiste przeprosiny od Chrissy. "Fakt, że zespół Chrissy Teigen desperacko próbuje udowodnić, że DM-y są fałszywe i próbuje zdyskredytować Michaela Costello, ofiarę traumy i nękania przez Chrissy Teigen zarówno online, jak i offline, potwierdza, że pozostaje ona tym samym tyranem, pomimo jej publicznych przeprosin" - czytamy w oświadczeniu.