Tyrese Gibson & Ne-Yo podzielili się swoimi planami na Dzień Ojca z dziećmi.

'Fast & Furious' gwiazda Tyrese i piosenkarz Ne-Yo otworzyli się na HollywoodLife o swoich nadchodzących planach na Dzień Ojca z dziećmi.

Niektórzy z naszych ulubionych A-listerów przygotowują się do świętowania Dnia Ojca ze swoimi rodzinami. Od "Miss Independent" hitmaker Ne-Yo do aktora Fast & Furious Tyrese Gibson, HollywoodLife usiadł z gwiazdami, aby dowiedzieć się, jak świętują. "Dzień Ojca dla mnie jest naprawdę o cokolwiek planują i cokolwiek składają razem," Tyrese powiedział o swoich córkach Shayla Somer Gibson, 14, i Soraya Lee Gibson, 2.

"Moja córka tak jakby wymknęła się innego dnia i powiedziała, 'Wiesz tato, mamy dla ciebie niespodziankę' i wtedy wszyscy, którzy tam byli, wściekli się na nią za to, że nawet wspomniała, że próbują zorganizować niespodziankę, a ja na to, 'Ok!'," śmiał się. "Wiesz, nie wiem, co mają na myśli, ale oczywiście kiedy jesteś ojcem, po prostu cieszysz się na wszystko, co twoje dzieci zamierzają dla ciebie zrobić. Zwłaszcza małe dziewczynki. One mają tendencję do bycia bardziej szczegółowymi."

Tyrese kontynuował, "Myślę, że gdybym miał syna, prawdopodobnie poszedłby po prostu złapać kartkę z życzeniami czy coś, ale moja córka, wiesz, przez lata robiła facjaty i masaże, i po prostu chodziła online, łapała rzeczy i miała rzeczy wysłane do mnie. Więc, nie wiem. To jeden z tych dni, w których czekam na niespodziankę od mojej córki. Mój dwulatek, to będzie biznes jak zwykle, po prostu szczęście, i dobre wibracje, i zdecydowanie wciąż zmieniające się pieluchy."

Tymczasem Ne-Yo, który spodziewa się bąbla z Crystal Renay Smith, połączył się z zespołem Old Spice'a dla ich kampanii na Dzień Ojca, "Dads Have Skin Too. Rozmawiał z HL o tym, co jest w programie na wielki dzień w tym roku. "Moje najmłodsze dziecko, jego urodziny wypadły w Dzień Ojca trzy lata temu i od tego czasu, a ponieważ jego urodziny są tak blisko Dnia Ojca, po prostu pozwalamy, aby była to okazja do dalszego świętowania go ... i pamiętajcie, świętowanie go jest świętowaniem mnie".

Piosenkarka kontynuowała, "Jeśli wszystkie moje dzieci są szczęśliwe i uśmiechnięte i biegają dookoła, wtedy jestem szczęśliwa. To jest mój Dzień Ojca, wszystko, co materialne, mogę zrobić to sam. Jestem naprawdę łatwy w zakupach, ponieważ wszystko, co kosztuje coś śmiesznego, pozwól mi kupić to dla siebie, jeśli muszę." Zauważył również, że jest "wielkim fanem anime" i "miłośnikiem gier wideo", więc "wszystko w tym świecie działa dla mnie. W tych światach, rzeczy nie kosztują wiele, więc czekam na prezent w tym świecie od ludzi, którzy znają mnie najbardziej. I to mi wystarcza, to mi wystarcza".