Kate Hudson Rocks Strapless Blue Bikini As She Soaks Up The Sun w Grecji z córką Rani Rose, 2

Kate Hudson dobrze się bawiła, robiąc zdjęcia swojej rodzinie, w tym swojemu partnerowi Danny'emu Fujikawie i uroczej córeczce Rani Rose, podczas spędzania czasu pod słońcem na greckiej wyspie Skiathos w ten weekend.

Kate Hudson, 42 lata, skorzystała z uroków słonecznej pogody w Grecji, spędzając czas na plaży 19 czerwca. Aktorka spędzała czas na wyspie Skiathos ze swoim partnerem Dannym Fujikawa i dwójką z trójki jej dzieci, w tym córką Rani Rose, 2, którą dzieli z Dannym, i synem Binghamem, 9, którego dzieli z byłym Mattem Bellamy, 43, i pokazała swoją stonowaną sylwetkę w niebieskim bikini bez ramiączek. Założyła również okulary przeciwsłoneczne w białych oprawkach, które idealnie pasowały do stroju kąpielowego.

Kate została sfotografowana podczas spaceru z dziećmi po piasku i zatrzymywała się, aby zrobić im zdjęcia aparatem fotograficznym. Mała Rani wyglądała uroczo w jasnoróżowym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym z czerwonymi serduszkami na całej powierzchni, a Bingham miał na sobie tylko ciemnoniebieskie szorty z wielokolorowymi wzorami. Danny również został zauważony siedząc bez koszuli i w różowych szortach. W pewnym momencie Kate owinęła wokół talii długą białą spódnicę.

Ostatnia rodzinna wycieczka Kate ma miejsce zaledwie jeden dzień po tym, jak trafiła na pierwsze strony gazet w związku z założeniem czarnego bikini podczas pobytu z mamą Goldie Hawn, lat 75, w tym samym rejonie Grecji. Goldie również pokazała się w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym pod zieloną, kwiecistą tuniką i dodała jasny daszek, aby utrzymać promienie słoneczne na dystans. Te podobne do siebie panie stały obok siebie, szykując się na wycieczkę łodzią i wyglądały na szczęśliwe i wygodne.

Kiedy Kate nie cieszy się plażowymi wycieczkami z rodziną, pozuje do selfies w bikini na portalach społecznościowych. W kwietniu pokazała kilka zdjęć bez makijażu, na których pozowała w bikini Fabletics w kolorze nude, stojąc przed rowerem treningowym. Na jednym zdjęciu miała rozpuszczone długie blond włosy, a na innych trzymała je w górze i bezczelnie uśmiechała się do aparatu.

Epickie zdjęcia spotkały się z dużym odzewem ze strony zwolenników, którym bardzo spodobał się jej naturalny wygląd. "Uwielbiam to, że nie robisz zdjęć swojego ciała w photoshopie. Dziękuję za pokazanie społeczeństwu, że bycie naturalnym jest piękne i ok" - napisał jeden z fanów.