Bradley Cooper jest troskliwym tatą niosącym słodką córkę Leę, 4 lata, na zajęcia w Nowym Jorku - zobacz zdjęcia

Lea wyglądała uroczo w kwiecistej spódniczce i letnich sandałach, a jej tata Bradley Cooper trzymał ją mocno.

Bradley Cooper, 46, był na służbie taty po raz kolejny! Aktor kacowy wyglądał spokojnie i zebrał się, gdy upuścił swoją córkę Lea de Seine, 4, z klasy w Nowym Jorku w piątek, 18 czerwca. Bradley uśmiechał się skromnie, trzymając dziecko prawą ręką, idąc słoneczną ulicą w Nowym Jorku. Tata jedynki był swobodny w szarym t-shircie, sandałach i czarnych dżinsach w ten letni dzień, trzymając oczy ukryte za okularami przeciwsłonecznymi w drucianej oprawie.

Lea - którą dzieli z byłą Iriną Shayk, 35 lat - wyglądała absolutnie uroczo w granatowej spódnicy z kwiatowym nadrukiem, sandałach i granatowym swetrze z niebieskimi lamówkami. Wydawało się, że rozgląda się po ruchliwej ulicy, pokazując swój słodki (i praktyczny) kucyk. Tata Bradley trzymał czerwoną torbę, a w drugiej ręce różowy plecak Lei z pasującą do niego butelką na wodę.

W poprzednich wywiadach Bradley często wspominał o ojcostwie i znaczącej zmianie, jaką odegrało w jego życiu zostanie rodzicem. "Myślę, że posiadanie dziecka i posiadanie własnej rodziny - co jest cudem i czymś, o czym zawsze marzyłem - otworzyło mnie jeszcze bardziej, jak sądzę, na dzień i na bycie obecnym", podzielił się w NPR's Morning Edition we wrześniu 2018 roku.

Bradley miał 42 lata, kiedy po raz pierwszy został tatą. "[Lea] zmieniła wszystko. Nasza córka, ona jest niesamowita. I widzę w niej mojego ojca dość często", powiedział na Oprah's SuperSoul Conversations z Times Square w 2019 roku. "Nie mogę uwierzyć, że to przyznam, ale miałem chwile, kiedy... byłem w pokoju z [Leą], powiedziałbym: 'Tato?'. Są takie momenty, w których wygląda zupełnie jak mój ojciec" - wyznał, odnosząc się do swojego zmarłego taty Charlesa Coopera.

Najnowsze zdjęcia pojawiły się w czasie, gdy była Irina nawiązała romans z raperem Kanye Westem (44 lata), który jest świeżo po rozstaniu projektanta Yeezy z Kim Kardashian (40 lat). Super modelka i raper "Flashing Lights" zostali zauważeni podczas świętowania jego 44. urodzin w Prowansji we Francji na początku tego miesiąca. Zaledwie kilka dni po romantycznym wyjeździe, para wróciła na amerykańską ziemię i została sfotografowana, gdy opuszczała prywatny samolot w New Jersey. Warto zauważyć, że Bradley i Irina nazwali to quits w 2019 roku, ale nadal aktywnie współrodzicem Lea.