Kim Kardashian oskarża Kourtney o 'poniżanie' ludzi podczas kolejnej dzikiej kłótni w 'KUWTK'

Zapowiedź nadchodzącego odcinka "KUWTK" pokazuje napięcie między Kim i Kourtney Kardashian zaledwie rok po ich fizycznej sprzeczce.

Kim Kardashian i Kourtney Kardashian będą miały kilka słów w nadchodzącym odcinku 20 maja Keeping Up With the Kardashians. Podgląd do odcinka wyemitowany 13 maja, i pokazuje trochę dramatu między Kourt i Kim. "Masz reputację poniżania ludzi," Kim mówi Kourtney, na co starsza siostra odpowiada, "Kim, zamknij się f***". W konfesjonale Khloe Kardashian mówi: "Wszyscy mamy zdolność do bycia negatywnymi i powinniśmy chcieć się zmienić".

Następnym razem w #KUWTK, rodzina zabiera dzieci na spacer po alei pamięci ???? pic.twitter.com/Zl6IB7P4I7 - Kardashians on E! (@KUWTK) May 14, 2021

Te sceny zostały sfilmowane we wrześniu 2020 roku, co było około rok po ostatniej wybuchowej kłótni Kim i Kourtney. Dramat rozpoczął się wtedy od Kim i Khloe przyznających się do frustracji z powodu Kourtney, która nie chciała filmować pewnych aspektów swojego życia do rodzinnego reality show. Napięcie rosło przez tygodnie i w końcu doprowadziło do tego, że między Kim i Kourtney doszło do rękoczynów. Po wszystkim Kim miała nawet widoczne zadrapania na swoim ciele od bójki!

Obie siostry były bardzo zdenerwowane tym, jak poradziły sobie z tą sytuacją. W końcu Kourtney wycofała się z programu i zaczęła "wybierać", co chce, aby kamery filmowały. Wkrótce po tej sprzeczce Kim i Kourtney zostały zmuszone do spędzenia czasu razem, kiedy zabrały swoje dzieci na wycieczkę do Armenii w październiku 2019 roku.

Chociaż rzeczy były napięte przez jakiś czas między siostrami, wydawało się, że po kilku miesiącach wrócili do dobrego miejsca. Nie jest jasne, co spowodowało ten najnowszy wybuch, który widzimy w podglądzie, ale z pewnością dowiemy się, kiedy następny odcinek wyemituje 20 maja! Tymczasem, Kourtney powoli zaczęła otwierać się nieco bardziej na kamerze podczas tego ostatniego sezonu KUWTK. Jej związek z byłym, Scottem Disickiem, był badany podczas kilku ostatnich odcinków, chociaż ona zamknęła możliwość romantycznego pojednania z nim. Teraz spotyka się z Travisem Barkerem i będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy ich romans pojawi się na ekranie, czy nie!