Erika Casupanan: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o zwyciężczyni 41. sezonu 'Survivor'

Po pokonaniu Xandera Hastingsa i Deshawna Raddena w finałowej radzie plemiennej, Erika Casupanan została ogłoszona zwyciężczynią 41 sezonu "Survivor".

Erika Casupanan Nie była najgłośniejszym graczem w 41. sezonie Survivor, ale okazała się strategicznym zagrożeniem, co pomogło jej doprowadzić do zwycięstwa. Podczas finału 15 grudnia, Erika walczyła o milion dolarów wraz z czterema pozostałymi uczestnikami. Znalazła przewagę i wygrała finałową piątkę Immunity Challenge, co pozwoliło grupie przegłosować Ricarda Foye, który był największym zagrożeniem pozostałym do wygrania.

Następnie Xander Hastings wygrał finałowe wyzwanie immunitetowe i wybrał Erikę, aby przeszła z nim do finałowej trójki. Xander nie zdawał sobie sprawy z tego, jak wielkim zagrożeniem jest Erika, co ostatecznie okazało się wielkim błędem. Jury uznało Erikę za imponującego gracza i wygrała ona 7 głosami (Deshawn Radden

otrzymał jeden głos, a Xander żadnego). Dowiedz się więcej o Erice poniżej: Erika Casupanan w 41 sezonie "Survivor". (

Kiedy większość graczy zebrała się, aby wyeliminować Shana Smitha podczas odcinka 24 listopada, Erika odegrała dużą rolę w organizowaniu tego, gdzie pójdą głosy. Nawet jeśli to był pomysł Ricarda Foye

'a, Erika pomogła opracować plan, który zagwarantowałby, że to zadziała. Dowiedz się więcej o Erice poniżej.

1. Co robi Erika?

Erika ostatnio pracowała jako menedżer ds. komunikacji w Onatrio w Toronto. Jej oficjalny tytuł to Senior Manager w dziale Komunikacji Marketingowej w Kijiji Canada, zgodnie z jej stroną LinkedIn. Kijiji to serwis ogłoszeniowy w Kanadzie, a Erika kierowała komunikacją i PR dla firmy, jak również jej odpowiednika w Auto. Pracowała na tym stanowisku od lutego 2017 do marca 2021 roku.

Przed pracą w Kijiji, Erika była w firmie komunikacyjnej, Media Profile, przez prawie pięć lat. Zaczynała jako Public Relationship Intern w 2012 roku, a następnie awansowała jako Account Coordinator, Consultant i enior Consultant. Niektóre z jej projektów obejmowały Google Canada, PlayStation Canada, Epson Canada, Grocery Gateway i wiele innych.

2. Gdzie Erika chodziła na studia?

Erika uczęszczała na Western University i ukończyła studia licencjackie w zakresie mediów, informacji i kultury technicznej w 2011 roku. Ukończyła również program współpracy z Fanshawe College, gdzie uzyskała dyplom z projektowania i produkcji multimediów w 2011 roku. Następnie Erika otrzymała świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Public Relations w Humber College w 2012 roku.

Erika Casupanan podczas rady plemiennej w "Survivor". (CBS)

3. Dlaczego Erika odeszła z pracy?

Erika zdecydowała się porzucić swoją pracę, zanim pojawiła się w programie "Survivor". "Jestem dumna z kariery, którą budowałam przez prawie dekadę" - przyznała. "Jestem jeszcze bardziej dumna z tego, że byłam odważna i odeszłam, gdy przestało mnie to pasjonować".

4. Ile wzrostu ma Erika?

W telewizji widać wyraźnie, że Erika jest drobna, ale ona jest jeszcze niższa niż wygląda! Przyznała w wywiadzie przed programem, że ma tylko 5'0″ i powiedziała, że jest pewna, że to zaskoczy niektórych ludzi. "Moje wibracje sprawiają, że wyglądam na 5'3″," zażartowała. W wywiadzie dla Parade, dodała: "Myślę, że ludzie dookoła będą myśleć, że nie jestem problemem i nie jestem zagrożeniem w ogóle [z powodu mojego rozmiaru]".

5. Erika uwielbia podróżować

Strona Eriki na Instagramie jest wypełniona zdjęciami z jej podróży do takich miejsc jak Paryż, Istambuł i nie tylko. "Moim celem było spłacenie moich kredytów studenckich do 30 roku życia i zrobiłem to w wieku 27 lat", wyjaśniła w swoim bio CBS. "Robienie tego pozwoliło mi podróżować do tak wielu miejsc na mojej liście wiaderek, dostać się do sportów walki i stworzyć stabilność finansową dla siebie".