Mama June' Preview: Josh martwi się, że Mama June i Sugar Bear będą się ścierać na urodzinach Elli

Mama June i Geno przybywają na przyjęcie urodzinowe Elli w tym EXCLUSIVE zapowiedź "Road to Redemption". Josh szybko przypomina sobie, że Sugar Bear i Jennifer mają również przyjść, a teraz on wariuje.

Mama June i Geno Doak pojawiają się na urodzinach Elli, ku wielkiemu zaskoczeniu Josha Efirda. "Mama jest w domu!" June krzyczy w tym EXCLUSIVE zapowiedź odcinka 21 maja Mama June: Road to Redemption. Wyruszają na podwórko, aby dołączyć do Alany "Honey Boo Boo" Thompson, Lauryn "Pumpkin" Efird, i Josh.

"Honey, co do kur**", Josh mówi do Pumpkin. Pumpkin wyjaśnia, że zaprosiła mamę June i Geno, ponieważ są to urodziny Elli. "Ostatnim razem, gdy coś z June się działo, nie do końca poszło dobrze" - przyznaje Josh. Kiedy Josh poszedł odebrać Honey Boo Boo, zderzył się z June w jej domu.

Josh uświadamia sobie, że musi zadzwonić do Sugar Bear i powiedzieć mu, żeby nie przychodził na urodziny Elli z Jennifer. Josh wie, że jeśli Sugar Bear i June skrzyżują ścieżki, to będzie to "sh*t show".

Josh zakłada, że mama June i Geno zatrzymują się w hotelu. Pumpkin łamie wiadomość, że June i Geno śpią u nich. To nie jest to, czego Josh się spodziewał.

Kiedy chwyta prezent, Josh próbuje dodzwonić się do Sugar Bear. On wyjaśnia, że June i Geno są tutaj i byłoby najlepiej dla niego, aby nie przyjść. Podczas gdy Josh jest z przodu domu, June pyta Pumpkin point-blank, "Dlaczego nie powiedziałeś Joshowi, że przychodzimy?". Pumpkin mówi, że ona nosi spodnie w tej rodzinie.

Synopsis dla 21 maja odcinek czyta: "3 urodziny Elli zamieniają się w pole bitwy, kiedy mama i jej wróg Jennifer wchodzą sobie w drogę. Alana ucieka, gdy Josh namawia ją na wizytę u lekarza. Całe piekło rozpętuje się, gdy Jennifer zrzuca bombę na rodzinę". Mama June: Droga do odkupienia" emitowany jest w piątki o 21:00 w WE tv.