Nowa gwiazda 'HSMTMTS' Olivia Rose Keegan mówi o 'sprzymierzeńcach' Lily i o tym, że Ricky jest w stanie coś zmienić.

Lily jest siłą, z którą trzeba się liczyć w 'HSMTMTS'. HL rozmawiała WYŁĄCZNIE z nową członkinią obsady Olivią Rose Keegan o motywach Lily po odcinku 3 i małej akcji 'trójkąta' z Rickym!

Nie zadzieraj z Lily. Po tym jak nie dostała głównej roli Belle w Pięknej i Bestii, Lily wysłała dreszcze w dół kręgosłupa Miss Jenn podczas odcinka 28 maja High School Musical: The Musical: The Series. Lily powiedziała pannie Jenn, że brak obsady roli Belle był momentem, który "zmienił wszystko", a ona będzie zmierzać na północ. HollywoodLife ma EXCLUSIVE scoop od Olivii Rose Keegan

o następnym ruchu Lily.

"Ona może być może iść do North High," Olivia powiedział HollywoodLife. "Ona idzie na północ, jak powiedziała. Co do tego, co będzie robić, to dopiero się okaże, ale to będzie przerażające. Może przerażające to nie jest właściwe słowo. To zdecydowanie zmieni sytuację w East High".

Lily z panną Jenn. (Disney+

)W poprzednim odcinku Lily zadzwoniła do wydziału dramatu North High, gdzie Zach, ex panny Jenn, prowadzi pokaz. Czy Lily jest podwójną agentką? "To było pytanie podczas kręcenia kilku pierwszych odcinków, nad którym naprawdę się zastanawiałam. Nie mogłam uzyskać żadnych odpowiedzi" - zdradziła Olivia. "Więc po prostu musiałem zdecydować dla siebie, czy ona była, czy nie, ale dowiesz się. Ona może mieć powiązania w North High. To naprawdę zabawne, aby zobaczyć, jak to wszystko wiąże się w tej samej historii, jak idziemy przez sezon. Jest wiele zwrotów akcji z wieloma nowymi gwiazdami gościnnymi."

W zwiastunie 2 sezonu, Lily wydaje się bardzo jasno przedstawiać swoje intencje wobec Ricky'ego. "Brzmi jakby twoja dziewczyna chciała trochę przestrzeni. Daj mi znać, jeśli szukasz takiej, która tego nie robi" - mówi Lily do Ricky'ego w zwiastunie. Olivia zdradziła, czego można się spodziewać między Rickym i Lily.

Lily na przesłuchaniu do "Pięknej i Bestii". (Disney+)

"Ona jest zdecydowanie wstrząsające rzeczy," Olivia powiedział. "Ponownie, myślę, że mogę powiązać, że z powrotem do jej jakości determinacji. Jej ambicja jest bardzo ambitny, a to zabiera ją do niektórych dziwnych miejscach. To będzie interesujące dla ludzi, aby zobaczyć. Jestem bardzo podekscytowana. Na pewno szykuje się mały trójkąt."

Olivia zauważyła, że Lily ma swoich "sprzymierzeńców". Dodała: "Może jej przyjaźnie nie zawsze są tak zdrowe i normalne, jak powinny być. Jej przyjaciele w jej umyśle są tym, co inni ludzie z zewnątrz prawdopodobnie nazwaliby raczej sojusznikami niż przyjaciółmi. Jej relacje z tymi ludźmi są bardzo zabawne i jestem bardzo podekscytowana, że ludzie będą mogli zobaczyć, co ona nazywa przyjaźnią."

Olivia Rose Keegan występuje w roli Lily. (Fotograf: MK McGehee & Alexander Fenyves // Produkcja: Linse Studios

)Podczas gdy na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Lily jest po prostu licealną wredną dziewczyną, ale Olivia podkreśliła, że z jej postacią jest coś więcej niż tylko to, co rzuca się w oczy. "Kocham ten serial za to, że nikt nie jest jednowymiarowy" - powiedziała Olivia w rozmowie z HollywoodLife. "Nawet wredna dziewczyna nie jest jednowymiarowa. Sposób w jaki się zachowujemy, te mechanizmy obronne i te mury, które stawiamy, wszystko to skądś się bierze. Mam nadzieję, że w miarę upływu sezonu ludzie zobaczą różne strony Lily, ponieważ w ostatecznym rozrachunku jest ona bardzo konkurencyjna i zdeterminowana, i jest gotowa zniszczyć wszystko, co stanie jej na drodze, aby osiągnąć cel. To godna podziwu cecha, z wyjątkiem tego, że nie zdaje sobie sprawy, że aby dostać to, czego chce, nie musi manipulować ludźmi w tym procesie. To jest to, co naprawdę kocham w Lily. Ma tak wiele różnych stron, jak my wszyscy. Przez cały sezon naprawdę fajnie było zanurzyć się w tych wszystkich warstwach i dowiedzieć się, dlaczego jest taka, jaka jest i wymyślić własne teorie na ten temat." Nowe odcinki High School Musical: The Musical: The Series spadają w piątki na Disney+.