Fuller House' Final Season Trailer: Obsada żegna się po 30 latach - bez cioci Becky i Michelle

Czas się pożegnać - po raz kolejny. Finałowe odcinki "Fuller House" zadebiutują 2 czerwca, a to pierwsze spojrzenie sprawi, że poczujesz wszystkie uczucia.

Przez ponad 30 lat bohaterowie "Pełnej chaty" i "Fuller House" byli częścią naszego życia. Są dla nas jak rodzina i zawsze będą. Po 5 sezonach i 25 latach od zakończenia Full House, Fuller House również dobiega końca. Ostatnie odcinki to będzie istny wir wydarzeń, to pewne. Dlaczego? Ponieważ odbędzie się tam potrójny ślub z wilkiem! Przygotujcie się na dużo śmiechu i dużo łez!

Stephanie wychodzi za mąż, DJ wychodzi za mąż, a Kimmy wychodzi za mąż. DJ w końcu powie "tak" Steve'owi, co sprawi, że fani OG Full House będą tak niesamowicie szczęśliwi. Oni byli endgame przez cały czas! Najwyższy czas, prawda? Naturalnie, DJ jest trochę zaniepokojony tym wszystkim. "Steve nie tylko żeni się ze mną. On poślubia całą moją rodzinę. Chcę tylko, żeby wszystko poszło dobrze" - mówi DJ w zwiastunie finałowego sezonu. Jeśli chodzi o Steve'a, to jest on "nerwowym wrakiem" w związku z nadchodzącymi zaślubinami.

Na tym potrójnym weselu pojawią się znajome twarze, w tym Danny, Joey i Jesse. Ale nie spodziewajcie się zobaczyć cioci Becky lub Michelle Tanner. Lori Loughlin została usunięta z serialu po wybuchu skandalu związanego z przyjęciem na studia. Mary-Kate i Ashley Olsen nie powróciły do roli Michelle Tanner w serialu Fuller House przez 5 sezonów.

DJ, Stephanie i Kimmy riffują o zakończeniu serialu w ostatnich momentach zwiastuna. "Dlaczego to musi się skończyć? Ludzie tak bardzo go lubią" - mówi Kimmy. Stephanie odpowiada: "Nie jestem gotowa, żeby to się skończyło. Chcę jeszcze pooglądać." Ramona bezczelnie pyta, o czym rozmawiają. "Lody", odpowiada trio. Pożegnalne odcinki serialu Fuller House będzie można oglądać na Netflixie od 2 czerwca.