Euphoria': Najbardziej szokujące teorie na temat Feza, Lexi i innych bohaterów Finału 2. sezonu

Finał 2. sezonu "Euphorii" będzie epicki. Cały sezon przygotowywał się do tego, co z pewnością będzie zapierającym dech w piersiach finałowym odcinkiem. Oto najdziwniejsze teorie na temat finału "Euforii" - od teorii śmierci po konsekwencje gry Lexi.

2. sezon "Euforii" był chaotyczny w najlepszy sposób i pełen zwrotów akcji. Finał 2. sezonu zostanie wyemitowany 27 lutego, a fani doskonale zdają sobie sprawę z tego, że będzie się działo. Zagrywka Lexi mocno zamieszała, a w mieszkaniu Feza niebawem spadnie drugi but.

W ciągu ostatnich 7 odcinków pojawiło się mnóstwo teorii na temat bohaterów Euforii, a fani spekulują, co przyniesie finał. Oto kilka szokujących (ale prawdopodobnych) teorii na temat finału Euforii: od poważnej śmierci po ujawnienie bomby w grze Lexi.

Javon Walton jako Ashtray. (HBO)

Teoria #1: Fez i Popielniczka umierają

Od tygodni spekuluje się na temat losów ulubionych postaci fanów - Feza i Ashtraya. W przedostatnim odcinku 2. sezonu Custer wpadł do mieszkania Feza i najwyraźniej miał ukryte motywy. Wszedł do środka i podejrzanie odłożył telefon, po czym powiedział Faye, żeby "była spokojna". W poprzednim odcinku ujawnił, że współpracował z policjantami, którzy ścigali Feza i Ashtray'a za śmierć Mouse'a.

W promo finału 2. sezonu pokazano nalot na mieszkanie Feza. Fez miał właśnie wyjść na spektakl Lexi, ale nie dotarł na miejsce. W zwiastunie pojawia się krótki moment, w którym Fez wykrzykuje imię Asha i wali w drzwi. W innej scenie Fez krzyczy na podłodze, co wygląda na moment, w którym zostaje aresztowany.

Angus Cloud jako Fezco. (HBO

)Choć jest całkowicie prawdopodobne, że zarówno Fez, jak i Ashtray zginą podczas nalotu, to po obejrzeniu promo jest większa szansa, że Fez przeżyje. Kiedy ostatni raz widzieliśmy Ashtraya, chwycił on nożyce do cięcia kartonów i usiadł obok Custera. Jak wszyscy wiemy, Ashtray nie boi się pobrudzić sobie rąk krwią. Może zaatakować Custera za jego zdradę i zostać zabity przez policję. Zarówno Fez, jak i Ash potrafią być brutalni, ale to Ashtray jest zdecydowanie bardziej wybuchowym bratem.

Śmierć Ashtraya byłaby druzgocąca i zmieniłaby Feza na zawsze. Biorąc pod uwagę powiązania Feza ze światem handlu narkotykami, policja prawdopodobnie chciałaby utrzymać go przy życiu, aby zdobyć informacje o jego powiązaniach. Fez może wyjść z tej obławy żywy, ale może też trafić za kratki.

Teoria #2: Lexi wyjawia Cassie, że dokonała aborcji

Pod koniec siódmego odcinka gra Lexi nadal się toczy. Lexi nie powstrzymuje się przed niczym, jeśli chodzi o Nasze życie, i bardzo możliwe, że ujawni aborcję Cassie całemu ciału uczniowskiemu. Pod koniec 1. sezonu Cassie zaszła w ciążę z McKayem i zdecydowała się na aborcję. Lexi towarzyszyła siostrze w wizycie w klinice aborcyjnej.

Maude Apatow jako Lexi (HBO

)Nikt poza Lexi, Suze i McKayem nie wie o aborcji Cassie. W ciągu ostatnich dwóch sezonów Lexi była zdecydowanie najbardziej zrównoważoną postacią. Nie miała jeszcze żadnej poważnej wady. Ujawnienie aborcji siostry bez jej zgody mogłoby być dla Lexi punktem zwrotnym. Skomplikowałoby to relacje między obiema siostrami.

Cassie popełniła w tym sezonie kilka błędów, ale nie ulega wątpliwości, że stała się niestabilna emocjonalnie. Zdrada Lexi może raz na zawsze zepchnąć ją z krawędzi. To może być ślepy punkt Lexi. Dążąc do tego, by jej produkcja była niezapomniana i by w końcu doceniono jej talent, może zniszczyć swoje relacje z siostrą.

Teoria #3: Elliot pracuje dla Laurie

Od czasu interwencji Rue Elliot pozostaje niezauważony, co sprawia, że staje się coraz bardziej podejrzany dla widzów. Wiele o Elliocie nie wiemy. Poznał on Rue na imprezie noworocznej i szybko połączyło ich wspólne zażywanie narkotyków.

Kiedy Rue opowiedziała Elliotowi o zdobywaniu narkotyków za darmo, ten nazwał ją "geniuszem". Następnie powiedział Jules o ponownym zażywaniu narkotyków przez Rue, która następnie powiedziała o tym Leslie. Walizka Rue pełna narkotyków została spuszczona w toalecie, a Rue nie miała jak spłacić Laurie. Jeśli Elliot rzeczywiście współpracował z Laurie (lub był jej w jakimś stopniu winien), mógł wykiwać Rue. Mógł ją wydać Jules, wiedząc, że Rue będzie miała u Laurie dług, którego nie będzie mogła spłacić, ale będzie mogła zrobić, co tylko Laurie zechce. Wygląda na to, że Laurie oprócz handlu narkotykami zajmuje się także handlem seksem, a Elliot manipulujący Rue, by ta zadłużyła się u Laurie, byłby niezłym zwrotem akcji.

Dominic Fike jako Elliot. (HBO

)Niektórzy fani uważają, że Elliot może umrzeć z przedawkowania w finale 2. sezonu. Choć to nadal może być prawdą, Dominic Fike powiedział Jimmy'emu Fallonowi

, że "absolutnie" zobaczymy go w 3. sezonie.

Teoria #4: Nate spowoduje wypadek samochodowy

Jeśli chodzi o rodzinę Jacobów, to w serialu było już wiele obrazów związanych z samochodami. Od Jeepa Cala w przeszłości, przez ciężarówkę Nate'a, po lekkomyślną jazdę w dzisiejszych czasach - to cud, że ta dwójka nie miała jeszcze wypadku z własnej winy. Ale to może się zmienić.

W zwiastunie finału 2. sezonu Nate po raz kolejny jedzie swoim samochodem. Wyszedł z domu i zerwał z Cassie po szokującym numerze muzycznym Lexi na jego temat. W innym ujęciu ze zwiastuna ponury Nate patrzy, jak przed nim migoczą syreny. Nate nie poniósł żadnych konsekwencji za swoje czyny, a jego karma może w końcu się odezwać. Miejmy nadzieję, że nie odbędzie się to kosztem życia kogoś innego, co również jest możliwe.