American Idol' Recap: Top 3 ujawnione, a jedna utalentowana piosenkarka wyeliminowana

Najlepsza czwórka stanęła na scenie podczas epickiego półfinału 'American Idol'. Po wspaniałych występach, jeden uczestnik został odesłany do domu, a następnie ogłoszono pierwszą trójkę.

Na początku show Ryan Seacrest poinformował, że Caleb Kennedy nie będzie już częścią konkursu. Sędziowie wypowiedzieli się po programie. Najlepsza czwórka - Grace Kinstler, Willie Spence, Casey Bishop i Chayce Beckham - wyjdzie na scenę, by zaśpiewać piosenki swoich osobistych idoli, nowe single i nie tylko. W tym tygodniu mentorem jest Finneas. Do końca nocy, Twój Idol top 4 będzie top 3.

Występy Top 4 "American Idol

Chayce zaczyna od zaśpiewania "Colder Weather" Zac Brown Band. Luke zachwyca się tym, jak "prawdziwa" jest Chayce i mówi, że to "może zaprowadzić Cię tak daleko". Uwielbia to, jak "prawdziwy i autentyczny" jest Chayce, kiedy jest na scenie.

Osobistą idolką Casey jest młodsza siostra Finneasa, Billie Eilish, więc spotkanie z Finneasem jest dla niej spełnieniem marzeń. Wykonanie przez Casey piosenki Billie "Wish You Were Gay" jest zdecydowanie jej najlepszym występem jak do tej pory. Luke Bryan mówi Casey, że ona po prostu "zmiażdżyła każdy aspekt" występu. "Zabiłaś to, moja droga" - mówi Lionel Richie.

Grace decyduje się zaśpiewać piosenkę, którą fani American Idol znają bardzo dobrze: "A Moment Like This" Kelly Clarkson. Głos Grace jest oszałamiający, jak zwykle. Lionel jest wielkim fanem wyboru piosenki. Uważa, że Grace będzie idolką dla wielu dziewczyn, które potrzebują jej, by "powiedzieć im, że bycie sobą jest w porządku".

Willie śpiewa "Glory" Johna Legenda i jest to tak niesamowity moment. To jeden z najlepszych występów w historii Idola. Katy Perry przyznaje, że jest w zasadzie bez wyrazu. Luke mówi Williemu, że "dosłownie będzie ratował ludzkie życie" swoim głosem. Willie zaczyna płakać. Lionel zachwyca się tym zmieniającym grę występem, podobnie jak Katy i Luke.

Teraz czas na single artystów. Chayce rocks out do jego oryginalnej piosenki "23," i to jest już # 1 na liście przebojów country! Następnie przechodzi do "You Should Probably Leave" Chrisa Stapletona. Lionel mówi, że Chayce przeszedł "kompletną transformację" odkąd rozpoczął swoją podróż w programie Idol.

Casey wciela się w Olivię Rodrigo z jej singlem "Love Me, Leave Me". Jej występ nabiera nowego wymiaru dzięki piosence z przesłuchania "Live Wire" Motley Crue. Lionel zaniemówił i powiedział Casey, że pewnego dnia chce mieć miejsca w pierwszym rzędzie i przepustki za kulisy. Katy mówi, że jej "ulubioną piosenką" jest teraz "Love Me, Leave Me".

Willie i Grace łączą siły w pięknym duecie z "What They'll Say About Us" Finneasa. Ich głosy są razem idealne. Następnie Grace wchodzi na scenę solo, aby wykonać swój singiel "Love Someone". Śpiewa również zachwycające wykonanie "Father" Demi Lovato na cześć swojego zmarłego taty. Luke przyznaje, że "po raz kolejny stracił mowę". Lionel mówi, że sprawdziła wszystkie pola - artyzm, siłę gwiazdy i swoją przyszłość.

Willie powala publiczność swoim mocnym wykonaniem singla "Never Be Alone" i "I Was Here" Beyonce. Lionel mówi Williemu, że ma on "gigantyczny głos" i "gigantyczną" prezencję. Cała czwórka finalistów dała z siebie wszystko. Ostatnim występem wieczoru jest zapierający dech w piersiach i emocjonalny duet Casey'a i Chayce'a z piosenką Finneasa "Break My Heart Again".

'American Idol' Top 3 ujawnione

Pierwszą osobą, która weźmie udział w finale jest Chayce Beckham! Drugą osobą wybraną do finału jest Willie Spence. Do finału dostaną się Grace i Casey. Ostatnią osobą, która przechodzi do finału jest... Grace Kinstler!