Real Housewives Of Dubai': Powrót Caroline Stanbury potwierdzony, ujawniono obsadę i datę premiery

Witaj Dubaju! Bravo ujawniło datę premiery swojego międzynarodowego programu "Housewives". Wśród tej wspaniałej grupy kobiet znajdzie się znajoma twarz.

The Real Housewives of Dubai

jest już na horyzoncie. Bravo oficjalnie ogłosiło datę premiery i ujawniło pełną obsadę 1 kwietnia, wraz z epickim spotem promocyjnym. Nadchodzący serial, który jest pierwszym oryginalnym międzynarodowym programem Bravo z serii "Housewives", będzie miał swoją premierę w środę, 1 czerwca, w powiększonym odcinku nadawanym od 21:00 do 22:15 ET.

Po wszystkich plotkach potwierdziło się, że w obsadzie znajdzie się była gwiazda "Ladies of London" Caroline Stanbury . Do niej dołączą także mieszkanki Dubaju: Nina Ali, Chanel Ayan, Caroline Brooks, Dr. Sara Al Madani i Lesa Milan

. Zobaczcie pierwsze promo programu "The Real Housewives of Dubai" poniżej.

Bravo zdradziło również wiele szczegółów na temat każdej z nowych gospodyń. Fani z pewnością znają Caroline, która obecnie mieszka w Dubaju ze swoim mężem, gwiazdą piłki nożnej Sergio Carallo

, a także trójką dzieci z pierwszego małżeństwa. Co do reszty obsady: Nina Ali jest twórczynią treści lifestylowych z Teksasu, obecnie mieszkającą w Dubaju; Chanel Ryan jest pierwszą czarnoskórą supermodelką w Dubaju; Caroline Brooks pracuje w dubajskich nieruchomościach i jest córką dwojga rodziców-imigrantów z Hondurasu; dr Sara Al Madani jest mówcą publicznym i dwukrotnie rozwiedzioną mamą jedynaka; a Lesa Milan jest byłą zwyciężczynią Miss Jamajki i odnoszącą sukcesy projektantką mody. Caroline Stanbury (zdjęcie: Piers Allardyce/Shutterstock)

Powiązane galerie

'Real Housewives of Miami': Zobacz zdjęcia z reality show

W oficjalnej zapowiedzi programu Bravo czytamy: "The Real Housewives of Dubai śledzi losy potężnej grupy wystawnych kobiet, które prowadzą imperia biznesowe i umiejętnie poruszają się po wysoce ekskluzywnej scenie towarzyskiej w tym ultra-luksusowym miejscu zabaw miliarderów. Bez względu na to, czy jedzą posiłek na zboczu góry z widokiem na dolinę tysiąca wielbłądów, czy organizują wesele roku, te ambitne i pełne przepychu kobiety udowadniają, że w "Mieście Złota" wszystko jest bardziej ekstrawaganckie. Kiedy nowa dynamika grupy zagraża długoletnim przyjaźniom, napięcia nieuchronnie sięgają punktu wrzenia."

The Real Housewives of Dubai został oficjalnie ogłoszony przez Bravo 1 listopada. Andy Cohen miał nadzieję, że Lindsay Lohan

pojawi się w serialu, ale oczywiście nie udało się. Mimo to nie możemy się doczekać, kiedy rozpocznie się najnowsza seria "The Real Housewives"!