Brandon Flynn i inni członkowie obsady '13 Reasons' zalewają się łzami podczas pożegnania - zobacz

Netflix ogłosił, że finałowy sezon przełomowego dramatu dla nastolatków zadebiutuje 5 czerwca. Serwis streamingowy opublikował wzruszające wideo z emocjonalnego czytania finałowego stołu przez obsadę i nie tylko. Wywołajcie łzy!

Nadszedł czas, aby pożegnać się z 13 Reasons Why. Hitowy serial dramatyczny Netflixa wyda swoje ostatnie 10 odcinków 5 czerwca. Po 4 sezonach, ta obsada stała się rodziną. Są połączeni na zawsze przez to doświadczenie. Netflix opublikował filmik, na którym widać całą obsadę podczas czytania finałowych odcinków i było to pełne łez. Dylan Minnette, Alisha Boe i Brandon Flynn przytulają się do siebie podczas czytania scenariusza.

Justin Prentice płacze na planie w wideo, które sugeruje, że Bryce będzie powracać w jakimś rodzaju retrospekcji. Alisha płacze na planie i otwiera się na to, jak wiele ten program dla niej znaczył. "Nigdy nie zapomnę tego doświadczenia do końca mojego życia, więc dziękuję", mówi. W pewnym momencie, podczas czytania przy stole, Brandon całuje Alishę w policzek. Justin i Jessica na zawsze!

Jednym z najbardziej wzruszających momentów finałowego wideo sezonu jest ten, w którym Dylan i Brandon obejmują się ramionami podczas czytania scenariusza. Patrzą na siebie ze łzami w oczach. Clay i Justin przeszli długą drogę od pierwszego sezonu. Podobnie jak Dylan i Brandon, Clay i Justin są braćmi. W tle emocjonalnego czytania przy stole i na planie leci "The Night We Met" Lorda Hurona, ta sama piosenka, która grała, gdy Clay i Hannah tańczyli w 1. sezonie i gdy Clay wrócił na szkolną potańcówkę w finale 2. sezonu.

W loglinie 4 sezonu czytamy: "W ostatnim sezonie serialu, Liberty High School's Senior Class przygotowuje się do ukończenia szkoły. Ale zanim się pożegnają, będą musieli zachować w tajemnicy niebezpieczny sekret i stanąć przed rozdzierającymi serce wyborami, które mogą wpłynąć na ich przyszłość na zawsze."