Chase Stokes i Madelyn Cline trzymają się za ręce na zdjęciach z rozpoczęcia zdjęć do 3. sezonu "OBX

John B. i Sarah Cameron na zawsze! Netflix udostępnił nowe zdjęcia, na których widać byłych Chase'a Stokesa i Madelyn Cline trzymających się za ręce!

Czas wyruszyć do Poguelandii! Wielce oczekiwany trzeci sezon serialu "Outer Banks" jest już w trakcie realizacji, a obsada ponownie zebrała się, aby rozpocząć produkcję. 28 lutego Netflix ujawnił dwa zdjęcia obsady, na których znaleźli się Chase Stokes, Madelyn Cline, Rudy Pankow, Drew Starkey, Carlacia Grant, Madison Bailey i Jonathan Daviss

. Na zdjęciach byli Chase i Madelyn trzymają się za ręce. View this post on Instagram

A post shared by Outer Banks (@obx)

"Nie chcielibyśmy utknąć na mieliźnie z nikim innym. OBX3 jest obecnie w produkcji" - czytamy w podpisie. Panie z OBX są ubrane w bikini i szorty. Chase i Jonathan mają deski surfingowe. Rudy podwozi Drew na barana.

Zdjęcia rozpoczęły się ponad miesiąc po tym, jak Madelyn musiała zdementować plotki, że odchodzi z programu. "Cześć, pytają mnie, czy 3. sezon to mój ostatni sezon Obx. Wrócę na tyle sezonów, na ile mnie pozwolą. Kocham swoją pracę i nie ma dnia, żebym nie była wdzięczna [sic] za nią i za wszystkich, którzy ją oglądali. Nie wszystko w Internecie jest prawdą" - napisała w usuniętym już wpisie na Instagram Story 24 stycznia.

Sarah Cameron powróci wraz z pozostałymi członkami zespołu Pogues. Pod koniec poprzedniego sezonu Poguesi znaleźli się na bezludnej wyspie, po tym jak uciekli z łódki ze szponów Rafe'a i Warda. Miejsce to nazwali "Pogulandią". Nie jesteśmy do końca pewni, jak Rafe skończy na wyspie, ale mówimy tu o Rafe'ie.

Powiązane galerie

Chase Stokes i Madelyn Cline: Zobacz zdjęcia gwiazd z "Outer Banks

Zaledwie kilka miesięcy po premierze 2. sezonu Chase i Madelyn rozstali się. Para, która poznała się na planie serialu "Outer Banks", rozstała się w listopadzie 2021 roku po roku randkowania. Od czasu zakończenia ich związku Madelyn była widywana z Zackiem Bia

. Chase Stokes i Madelyn Cline w 2. sezonie "Outer Banks". (Netflix

)Pomimo ich rozstania, między Chasem i Madelyn nie ma złej krwi. "Ona jest jedną z moich ulubionych osób na Ziemi" - powiedział Chase w grudniu 2021 roku w wywiadzie dla Us Weekly. "Wiesz, to super niesamowite pracować z kimś, na kim tak bardzo ci zależy, i tak, zostawię to tak".