Darcey & Stacey" Trailer: Darcey chce wiedzieć, czy jej nowy narzeczony ma sekretne dziecko

Faworytka fanów serialu "90 Day Fiance" Darcey Silva wraz z siostrą Stacey doczeka się nowego serialu. W pierwszym zwiastunie Darcey zakochuje się w swoim nowym chłopaku, ale tajemnice zagrażają ich związkowi.

Po złamanym sercu, Darcey Silva jest gotowa, aby ponownie otworzyć swoje serce. Darcey i jej siostra bliźniaczka, Stacey

, dostają swój własny spinoff, Darcey & Stacey, który ma premierę 16 sierpnia na TLC. "Posiadanie dwóch naprawdę złych rozstań nie było dla mnie łatwe. Jestem gotowa na nowy rozdział" - mówi Darcey w zwiastunie.

Ma bardzo seksownego nowego chłopaka o imieniu Georgi Rusev

, który pochodzi z Bułgarii. "Czuję się, jakbym znowu się zakochała" - mówi Darcey. Jednak wciąż ma wątpliwości. "To jest prawie zbyt piękne, żeby było prawdziwe" - przyznaje. Darcey i Stacey dostają swój własny spinoff. (

Tymczasem, Stacey jest gotowa na kolejny krok ze swoim narzeczonym, Florianem

. Po 5-letnich zaręczynach, został on w końcu zatwierdzony do wizy K-1. Mają 90 dni na zawarcie związku małżeńskiego, gdy Florian przybędzie do USA. "On jest moją opoką. Jesteśmy sobie przeznaczeni", mówi Stacey.

Darcey martwi się, że Florian złamie serce Stacey. W sieci pojawiło się kompromitujące zdjęcie Floriana z inną kobietą, która nie miała na sobie prawie żadnych ubrań. "Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje!" płacze Stacey. W pewnym momencie mówi, że to już "koniec" między nią a Florianem.

Rodzina Darcey i Stacey zostanie przedstawiona. (TLC

)Darcey zaczyna przesłuchiwać Georgi, kiedy ta staje się sceptyczna. "Nie chcę więcej rozmawiać o przeszłości," mówi. Podczas kolacji Stacey mówi Darcey, że nie wie o nim wystarczająco dużo. Pojawia się temat dziecka. "Czy ty, kurwa, masz dziecko?" Darcey pyta Georgię.

W tym sezonie przyjrzymy się bliżej pozostałym członkom rodziny Silva, w tym ich ojcu Mike'owi, nastoletnim córkom Darcey - Aniko i Aspen oraz ich matce Nancy

. Darcey & Stacey będzie emitowane w niedziele o 22:00 po nowych odcinkach 90 Day Fiance: Happily Ever After?