RHOBH': PK i Mauricio podejrzewają, że Erika Jayne kłamie po tym, jak podzieliła się 'szaloną' historią o Tomie

Erika Jayne ujawnia kolejną dziką historię o Tomie Girardim podczas odcinka "RHOBH" 15 września, ale nie wszyscy wierzą w to, co mówi.

Podczas odcinka 15 września The Real Housewives of Beverly Hills, Erika Jayne powiedziała Kyle Richards, że ma "dużo się dzieje" w swoim życiu, więc nie ma czasu, aby martwić się o jej pękniętą przyjaźń z Sutton Stracke. "Nie potrzebuję tego w moim życiu", powiedziała podczas dnia w spa w domu Kathy Hilton

.

Oczywiście, Kyle wiedział, że Erika ma wiele na głowie, ale kiedy Erika ujawniła nową szokującą historię o swojej rodzinie, Kyle omal nie wybuchnął śmiechem.

View this post on Instagram

A post shared by REAL HOUSEWIVES FAN (@bravohousewives)

"Do domu Toma włamano się, a on stawił czoła włamywaczowi, a potem musiał iść na operację oka. A potem mój syn musiał iść pomóc, a potem mój syn - on toczył swój samochód pięć razy w drodze do domu. Tak... jestem bardzo zestresowana" - powiedziała Erika do Kyle'a. Kyle nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała - faktycznie, podczas prywatnej spowiedzi określiła tę historię jako "niewiarygodną". Wyjaśniła, że nie musi to oznaczać, że nie wierzy Erice - po prostu sama historia wydaje się "niewiarygodna".

Jednak, gdy Kyle podzielił się później tą historią z Dorit i PK Kemsley, a także z jej mężem, Mauricio Umansky

, wywołało to u nich wiele pytań.

Galeria pokrewna

Erika Jayne - zdjęcia piosenkarki i gwiazdy reality show

"Czy to na serio?" Mauricio zapytał, zanim PK wypełnił go na poprzedniej historii Eriki o Tomie jadącym z klifu i "przerzucającym samochód" w 2017 roku. Kyle i Dorit dodali również, że Tom potrzebował operacji na swoim mózgu, ale Erika powiedziała im, że ponieważ był nieprzytomny przez 12 godzin lub tak, nie czuła się komfortowo, mając lekarzy operujących na nim - szczególnie "ze względu na jego wiek". Ale PK nazwał BS. "Nie jestem statystykiem", powiedział, "ale jakie są statystyki, że Tom i jego pasierb obaj przerzucili samochody? Zgadywałbym, że są miliony i miliony i miliony do jednego."

Kyle Richards (Bravo)

"Statystycznie jest to w zasadzie niemożliwe," powiedział, na co Dorit powiedziała: "Co sugerujesz wtedy jest to, że Erika nie mówi prawdy." Ale on się nie zgodził. Zamiast tego, powiedział: "Sugeruję, że była w kontrolującym małżeństwie przez 20 lat, a ona nadal jest kontrolowana. Myślę, że Tom ją okłamał, a Erika się z tym pogodziła. Nie ma toczenia się samochodu, nie ma 12 godzin nieprzytomności. Dla mnie to jest przejrzyste."

"Pozwól, że coś ci powiem," dodał Mauricio. "Kłamstwa są wszędzie. Jeśli przychodzi do ciebie lekarz i mówi, że twój mąż został zraniony, przewrócił się, jest nieprzytomny i musimy go operować, kto powie nie?".

Kyle powiedział, że po usłyszeniu, jak jej mąż i PK zaczynają wątpić w historie Eriki, to sprawia, że "kwestionuje" swoje własne przekonania. Tymczasem Dorit przyznała, że historia brzmiała "bonkers", ale nie sądzi, że Erika kłamie.

Czy Erika mówi prawdę? Tylko czas pokaże. Ale PK zasugerował również, że Erika powinna przestać zamieszczać prowokacyjne zdjęcia na Instagramie - musi "pokazać wiarygodność", powiedział. Biorąc pod uwagę, że jej mąż jest oskarżony o kradzież pieniędzy z ugody od "wdów i sierot", nie wygląda to dobrze dla Eriki, aby dzielić się zbyt seksownymi zdjęciami w mediach społecznościowych. "Złe ruchy", powiedział, a Mauricio się z tym zgodził.

PK Kemsley & Mauricio Umansky (Bravo)

PK powiedział, że chciałby zobaczyć Erika mieć ostateczny powrót, ale tylko wtedy, gdy usuwa się z "kajdany" życia, które kiedyś żyła, i według niego, Tom jest "nie jest już wiarygodne" osoba, więc powiedział, że musi zdystansować się od niego, jak również.

W końcu wpadli w pasmo śmiechu po usłyszeniu od Dorit, że Erika podpisała się na Tomie dostającym operację na kostce, po jego wypadku samochodowym w 2017 roku, ale nie na jego mózgu. "On jest prawnikiem - nie piłkarz", PK powiedział, jak żartował o tym, jak szalony brzmi, że Erika rzekomo podpisał się na operacji kostki, ale nie operacji mózgu. Kyle zakryła twarz, bo nie mogła przestać się śmiać. I szczerze mówiąc, to samo.

Chcesz więcej dramatu? Nowe odcinki The Real Housewives of Beverly Hills powietrze środy o 20:00 na Bravo.